Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy tervezitek újra az...

Ti hogy tervezitek újra az életeteket, ha úgy érzitek, kell; hogyan hoztok döntést, amikor totál bizonytalanok vagytok?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, végleg és totálisan összetörtek az álmaim. Romokban az életem és csak száguld lefelé. Öngyilkossági szándékom NINCS, de olykor úgy érzem, jó lenne meghalni, az agynak álítólag érdeles játékai vannak oxigénhiányos állapotban.

Úgy érzem, csak a csoda segíthetne rajtam.


Talán egy totális újratervezés még megmenthetné a helyzetet.


Nem bízom már a döntéseimben, a sokadik esélyemet is eljátszottam magam előtt, nem hiszek a csatáim eredményében. Nincs jövőképem. Egyfajta totális összezavarodottság van bennem.

Vagy sírógörcsöm van egész nap, vagy nincs étvágyam, vagy pont, hogy zabálok, vagy hasmenés...


2019. jún. 20. 17:35
 1/2 szántóvető ***** válasza:
kezdd az elején:fel kell mérned hogy mihez értesz,mit akarsz csinálni,hol akarsz élni.
2019. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen álom tört össze és miért lehetetlen elérni?
2019. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!