Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ideges vagyok, hogy...

Nagyon ideges vagyok, hogy nyugodjak le?

Figyelt kérdés
Holnap vizsgázok, tanulok ezerrel, de olyan gyomorideg gyötör, hogy már nem bírok figyelni a tételekre sem. Tegnap délután óta szenvedek, enni se bírok, inni se, semmi nem kell, semmi nem jó, csak azt érzem, hogy nagyon feszült vagyok és nagyon ideges, a gyomrom is fel van ettől fordulva, legszívesebben el is sírnám magam. Aludni biztos, hogy egy percet sem fogok tudni. Mit tegyek? Hogy nyugodjak le, legalább annyira, hogy a tételekre tudjak koncentrálni?
2019. jún. 20. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Nyugodjál meg, attól megnyugszol!
2019. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt a kulcsmondat: Csak értelmes válaszokat kérnék!
2019. jún. 20. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Hmm, mi lenne ha simán megnyugodnál? Attól nem lennél ideges.
2019. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mikor vizsgám volt mindig néztem közben egy-egy failarmyt 😂

Utána tanultam és megint azt néztem. Így gyorsabban ment és jobb kedvem lett.

Utána megnéztem egy jó filmet stb

2019. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magne b6 és maszturbálás. Tuti recept. És ezt halálosan komolyan mondom.
2019. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ma már ne tanulj, teljesen felesleges. hogy megnyugodj, csinálj mást, zökkenj ki. nézz meg egy filmet, vidd le a kutyát sétálni, játssz valamit, zuhanyozz le, igyál meg egy citromfű teát, vagy akármi, csak NE TANULJ MÁR, mert amit eddig nem tanultál meg, ezután sem fogod, csak feleslegesen feszíted magad. Valahogyan majd csak lesz, olyan nincs hogy sehogyse van.
2019. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os keresztanyum mondogatja mindig ezt, hogy olyan nincs, hogy sehogyse legyen.😄

És amilyen hülyeségnek hangzik olyan igaz.

Én minden vizsgámra sírva indultam, sőt volt olyan hogy el se akartam menni, de megtettem és ötös lett (hogy hogy nem tudom mert nem tanultam valami sokat😂) (ez nálam azt jelenti hogy semmit🤣)

Órán mindig figyeltem meg jegyzeteltem ennyi. Nyugi ne parázz, nekünk érettségin pl az elnök sugott 😂

Azóta már technikusi vizsgám is volt, minden ötös lett.

2019. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is izgulok, szombaton vizsgázok :) Nekem az segített, hogy megnéztem egy kutyás videót és madárcsicsergős youtube videót hallgatok tanulás közben. Illetve időnként, ha már nagyon elegem van, akkor válaszolok 1-2 kérdésre.


Abbahagyni nem tudom a tanulást, mert akkor aludni sem fogok tudni, olyan ideges vagyok. Majd ha úgy érzem, hogy már jobban megy.

2019. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam tegnap este én is :D ne izgulj, nyugtasd meg magadat gondolatokkal, hogy király vagy, nem kell idegeskedned...

Nekem az segített, hogy jógáztam egy fél órát (többre nem volt most időm), és utána nagyon jó lett. Halálkomolyan mintha kicseréltek volna :) beraksz a háttérbe jó kis zenéket és jógázol, nyújtasz egyet. Nagyon sokat segít

2019. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönök minden hasznos választ!

Minden meglett könnyen!

2019. jún. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!