Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak valóban 40-45 éves...

A férfiak valóban 40-45 éves koruk között kezdenek el öregedni látványosan? Úgy ahogy a nők 25-30 között?

Figyelt kérdés

Természetesen ez csak egy átlag! Nem mindenkire igaz, de nagyon azt látom, hogy az esetek többségében igen. Itt van pl. Nicholas Victor (magyar nőcsábász nagyágyú):

https://www.youtube.com/watch?v=mDyc3CJqkRY&t=213s

Az aktuális videón 42 éves, a felvételen (amikor még kopasz volt) 38. A különbség ég és föld. Igaz, hogy azóta hajbeültetése volt, és megpróbált felvenni egy ilyen fiatalos stílust, de egész egyszerűen az öregedés első jelei mégis makacsul látszanak. Hiába próbálja elrejteni és kompenzálni azokat.

Ugyanezt látom a nőkön 25-30 között. Igaz, hogy sokan még fiatalnak tartják magukat és próbálják mindenféle kozmetikummal elrejteni, de ugyanúgy egyszerűen átüt a smink mögül az öregedés első szakaszának a megkezdődése. Ez a nőknél jóval hamarabb jelentkezik mint a férfiaknál, ezért igaz lehet a híres dupla haranggörbe:

[link]

De ugyanezt láttam a közeli ismerőseimen, rokonaimon is meg mindenkin. Szóval a lényeg, hogy nekem férfiként majd 35-40 évesen kell elkezdeni félnem az öregedéstől? Addig még fiatal és vonzó maradok? Mert hogy a linkelt videó is bizonyíték arra, hogy meg nem mondanád, hogy mindössze 4 év különbség van a két felvétel között..


2019. jún. 21. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, mi ez az új divat? Ezek a kérdésnek álcázott youtube "csajozó nagymesterek" reklámok? Tényleg beindult a szezon.
2019. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg leszállóágban lehet az üzlet.
2019. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok plz. Komoly válaszokat várok. Komoly kérdés. Ne offoljátok.
2019. jún. 21. 01:13
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Jó ég. Egy nő 25 évesen nem öregedik, hanem akkor válik igazán fiatal nővé. Nem tudom te hány éves vagy, de egy húsz éves, félig még kamasz fiú számára persze hogy "öreg" egy 25 éves. Mindenki öreg, aki nem olyan gyerekes mint ő. Te is öreg vagy egy 10 évesnek. A nők körülbelül 35 éves korukra érik el a testi-lelki csúcsformájukat. Ez persze függ attól is, hogy milyen környezetben élsz, egy nehéz sorsú nő már 30 évesen leharcolt lesz. 40 és 50 év körül is többnyire van egy törés a kinézetükben. Lelkileg viszont tovább érnek. Férfiaknak is változó, szabadban nehéz fizikai munkát végző ember jobban lepusztul. De ha jó körülmények közt él, ad magára, akkor férfiaknál inkább 50 körül van a törés.
2019. jún. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #4-es is írja. Egyrészt genetika, másrészt függ az életviteltől, hogy ki milyen ütemben öregszik.

Off: Nicholas Victornak (mostanában hallottam róla először) annyira hiányzott az a hajbeültetés! Taszító volt 38 évesen kopaszon és 42 évesen hajjal is. Amúgy egy PUA zseninek minek kell hajbeültetés? Hullottak a bugyik akkor is, amikor tök kopasz volt, nem?

2019. jún. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Boci, fogd már fel, hogy a szexpiaci értékes görbe azt mutatja, hogy ha valaki csak szexet akar, akkor nőként fiatalon van erre a legtöbb esélye. Lehet csúnya, kövér, teljesen mindegy, egy 40-50 éves bácsi már arra felizgul, ha leírja, hogy 20L.

Egy férfi pedig 30+ kap könnyen szexet, mert addigra van olyan egzisztenciája, hogy ha csúnya vagy kövér, akkor fizet egy prostit.

Semmi mást nem jelent ez a diagram.


Az meg nettó ökörség, hogy a férfiak lassabban öregednek, pláne nem 10-20 évvel. Nem két külön fajról van szó!

Pont úgy 30 után lehet látni az öregedés első jeleit.

Menj ki néha az utcára! Olyan puhos, kopasz, lepukkant 35 éves pasikat fogsz látni, hogy ihaj. De ha neked ez jön be, én meghagyom őket neked.

2019. jún. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Már megint kezditek? Nem volt elég eddig több száz kérdés kiírása?


Egy nő NEM ÖREG 25-30 év között.

De ha azt nezük mind a két nem öreg egy egy éves kisbabához képest.


Az, hogy az egyén szándékosan kiégeti és lestrapálja magát és emiatt néz ki idősebbnek arról nem a kor tehet, hanem az egyén.


28 éves vagyok, senki meg nem mondaná valójában a koromat. Na, errőlcsak ennyit.

2019. jún. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában, mindenki azt írja, hogy nem mondani meg rólam, hogy ennyi meg ennyi vagyok. Szerintem igen. A kedves előttem írót sem fogják összekeverni a 18 évesekkel.

Szerintem az életvitel, s a genetika nagyon sok mindent befolyásol.

Van,aki jobban tartja magát, van aki nem.

Olyan is akad, aki kézzel lábbal tíltakozik, az öregedés ellen. Ők azok akik majmot csinálnak magukból.

Minden kornak meg van a maga szépsége.

Hölgyek között is van akin látszik, hogy x éves, s mégis úgymond szexi ék, csinosnak tartjuk.

Szerintem mi köztünk férfiak között is van akire még 56 évesen is azt mondják a hölgyek, hogy vonzó. De lehet, hogy egy 35 évest taszítónak tartanak. Mert úgy néz ki.

2019. jún. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Genetika függő, nem választható szét nemek alapján. Alapból a férfiak többségének elkezd Mickey egeresedni a haja már huszonévesen, ami nem túl fiatalos. Amire gondolhatsz, hogy a férfiak egy részének a minél fiatalabb korosztály tetszik, azaz 18 körüli lányok, őket tartja leginkább vonzónak. Nők esetében ez inkább ellentéte, számukra az idősebb férfi vonzóbb, 25+, olykor 35+. Ez viszont nem csak a kinézettől függ, hanem a férfiak általában később érnek (agyilag).
2019. jún. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, a mai napig elkérik a személyimet MINDEN alkalommal, ha dohányboltba megyek, vagy alkoholt veszek. Majd verem az asztalt nekik, hogy nem látják, hogy már öreg vagyok??? :D

N


Édesistenem.

2019. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!