Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szomorú vagy most valami miatt?

Szomorú vagy most valami miatt?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Előre is: remélem, minden rendben lesz veled!


(Nem azért kérdezem, mert ezen akarok élvezkedni, csak nekem sincs jó kedvem, és talán kicsit közelebb érezném magam a valósághoz, ha tudnám, nem vagyok egyedül. Meg talán jó kibeszélni, meghallgatni, tanácsot adni.)


2019. jún. 21. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Nem úgy alakultak a dolgok ahogyan én akartam. De hát már mindegy. A múlt az múlt marad.
2019. jún. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Egy picit igen. A párommal tegnap szakítottunk.
2019. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Jól aludtam, kellemesen indult a reggel, nincs okom panaszra.
2019. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Igen ... Előző héten szakított velem barátnőm, így erre a hétre leszerveztem 3 tinder randit.


Szerda, csütörtök, péntek.


Miss Szerdával nem voltak nagy elvárásaim, de végül elmentem és jól éreztem magamat. Csókkal és kicsit többel zárult az este, ami 21 évesen egyátalán nem nagy szám, de feldobta az önbizalmamat, hogy “I still got this” ...


Miss Csütörtökben mintha megtaláltam volna lelkitársamat a beszélvetések alapján vagyis hát ... úgy éreztem hogy van rá esély.


... mindegy rettenetesen ment, de külsőre tetszettem neki és a bénaságom gondolom valamennyire aranyos volt neki.


Ez egy kávés randi volt délelőtt így csóknál nagyon tovább nem is mehettünk volna tovább, de a végén nagyon éreztem a kölcsönös mind testi és lelki szimpátiát, így ezt is egy sikernek könyveltem el.



... de még az nap délután írt Miss Szerda, hogy neki még sem volt annyira jó és ne erőltessük a dolgokat, ami nem érintett rosszul mert eleve nem akartam tőle semmit sem ... csak az egomnak adott egy ütést.


Szintén aznap Miss Csütörtökkel is beszéltem és két féle képpen lehetett értelmezni a beszélgetést. Nyílván a Miss Szerda miatt én a negatívabbra fókuszáltam.


Meg most először nem írt rögtön vissza, ami azért zavaró, mert élőben elmondta hogy ő olyan “köcsög az emberekkel hogy nem ír vissza ha nem érdekli a másik” így ez is szíven ütött.


Így most szomorú vagyok mert tényleg nagyon tetszett a Csütörtök és kicsit úgy érzem nem fog működni részéről vagyis kètelyt érzek.


Plusz van egy olyan érzésem a negatív tapasztalatok miatt hogy senkit sem fogok találni magamnak vagyis olyat nem aki igazán tetszik.


Meg persze ilyen mentalitással megyek bele a mai randira is így kicsit màr azt is elkönyveltem sikertelennek.


Tudom nem a vilàg legnagyobb problémài, csak ... na ... barátnővel való szakítás után kellett volna egy kis sikerélmény vagy más akire koncentrálni tudja ezzel tovább lépve egy új szerelembe esni. Legalább is egy tökéletes világban.

2019. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem érzem jól magam egy ideje. A szakítás óta én sem vagyok önmagam és bármit teszek, nem lesz jobb.
2019. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én boldog vagyok, mert 10 nap múlva lesz az 5. évfordulónk a párommal. Előtte egy nappal pedig az első házassági évfordulónk.
2019. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon hiányzik valaki az életemből akinek benne kéne lennie
2019. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Aki boldog: nagyon örülök neki! :)


Látom, sokaknak van párkapcsolati gondja. Sajnálom :( A figyelemelterelés valóban jó módszer tud lenni, nem szabad bezárkózni. Remélem Miss Csütörtökkel rendben lesznek a dolgok.


Ma nekem is meg kell mondanom valakinek (nem párkapcsolat), hogy búcsúzzunk el. Nem szeretném, de más megoldás nincs.

2019. jún. 21. 09:59
 9/15 anonim ***** válasza:
Jajjj Kerdezo, kinek? Meselj! Az én napom csodaszèp, megyek kicsit bevásárolni aztán főzök valami finomat! :)
2019. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A felmenőimmel sincs minden rendben, karrier terén semmi sincs rendben, pénzügyileg már-már veszélyes mértékben leégve.

Úgy érzem, minden rosszabb és rosszabb.



Egész héten hasmenésem volt és étvágytalanság.

2019. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!