Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én tehetek róla hogy életképte...

Én tehetek róla hogy életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézőpont kérdése. Azok szerint, akik szerint mi alakítjuk a sorsunkat, te. Azok szerint, akik a környezet hatásait is figyelembe veszik, nem.
2019. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyszerüen sz,rok a képességeim
2019. jún. 22. 14:23
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Kifogás, kifogás, kifogás.

Igen, te tehetsz róla. Elmúltál 18 gondolom, akkor viselkedj felnőttként, vállalj felelősséget a tetteidért.


Képtelen vagy befizetni egyedül a csekket? Képtelen vagy egyedül megfőzni egy leveset és kirántani pár szelet húst? Képtelen vagy rendet és tisztaságot tartani magad körül? Képtelen vagy elhelyezkedni a munka világába, akár biztonsági őrként, akár gyári munkásként, akár boltban árufeltöltőként?


A hibáidat pedig javítsd ki, fejlődj, vagy ásd el magad, és ne szaporodj, kérlek.

2019. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi tehetünk róla, mert nem vagyunk képesek kilépni a komfortzónánkból. 18 évesen én is ezzel küszködöm, van egy csomó dolog, amit már egyedül kellene intéznem. Azzal nincs gond, hogy nem mutatják meg, nem magyarázzák el a szüleim, mert ilyen szempontból nagyon segítőkészek, de egyszerűen a szociális fóbiám miatt nem tudok egyről a kettőre jutni. Muszáj, hogy legyen mellettem támasz, különben elveszve érzem magam, leizzadok, elkezdek szédülni emberek között...
2019. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen te tehetsz róla, de csak te tehetsz ellene.
2019. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Egyszerüen sz,rok a képességeim"

Így már igen.

2019. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem feltétlen te tehetsz róla, de csak te tehetsz ellene."


Ezzel maximálisan egyetértek !


Amit kaptál, abból kell kihoznod a maximumot.


A környezet, a családi vonal, a negatív befolyások, az önostorozás mind károsak, de az életed a tiéd....

2019. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagy életképtelen? Megvan mindkét kezed, és lábad? Fogyatékos vagy? Vagy van bármi testi, vagy lelki problémád? Ha nincs, akkor többi rajtad múlik, hogy ne legyél az!
2019. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen,nehéz kilépni ebből a szartengerből amiben úszkálunk páran:)

Nekem se nagyon megy,de azért próbálkozok.

Mondjuk amikor látok az utcán fogyatékkal élőket,akár mentális,akár sérülés akkor azért eszembe jut,hogy hú mit panaszkodok én itt?? amikor van sokkal rosszabb sors is.

Meg néha meglepődök amikor emberek között vagyok és totál elfogadnak,és akkor arra gondolok,hogy vajon csak én képzelem be,hogy elfogadhatatlan vagyok?? Ha nem húznám magamra ösztönösen mindehol a maszkot,hogy pls ne szóljatok hozzám mert retard vagyok,akkor lehet másabb lenne a szituáció.

Igazából szerintem te is tudod,hogy miket kellene tenned a jobb életért csak nem teszed. Mert én is tudom nagyjából mit kellene lépnem,hogy változzanak a dolgok,mégsem teszem meg. ÉS ez a kérdés vajon miért nem tesszük meg? TE miért nem teszed meg?

2019. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!