Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában úgy állok az...

Mostanában úgy állok az élethez, hogy semmi értelme semminek, úgy is meghalunk minek küzdeni. Normális ez?

Figyelt kérdés

2019. jún. 23. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nagyon jó meglátás.
2019. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Adj pár nap pihenőt magadnak, töltődj fel, igyekezz olyan elfoglaltságokat találni, amitől jobb kedved lesz. Nem vagy depressziós, nem szorulsz se gyógyszerre se kötélre, egyszerűen rossz passzban vagy.
2019. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze - és ha meggondolod, teljesen mindegy, hogy ha mától vége - max 30 évvel hosszabb ideig leszel halott
2019. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kukksolok a szobámban
2019. jún. 23. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyere ki, csináljunk valamit és feledkezzünk meg erről egy kicsit.
2019. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ittbent fogok rohadni a nyár nagy részében, szóval ezzel nem vagy egyedül. :D
2019. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszul állsz hozzá. Én majd idős koromban szívesebben mondanám a történeteimet, miken mentem keresztül és nem azt hogy milyen árnyalatú volt a szobám fala. Pihenj, töltődj fel, aztán csinálj valamit amire megéri vissza emlékezni.
2019. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!