Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen ciki/fura sztorik...

Milyen ciki/fura sztorik történtek veletek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Múltkor székestul estem el egy fogadóirodában annyira, hogy napokig fájt a vállam. És pont egy csinos csaj előtt :D
2019. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Lecsulázott egy láma az állatkertben XD
2019. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
A suliban éppen akkor jött rám a hasmenés, amikor csőtörés volt... xDD De ez már csak azután esett le, hogy nem tudtam lehúzni a wc-t. :'DD
2019. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Régen volt egy hülye szokásom: Amikor nem látott senki, akkor turháztam az utcán, mivel nem akartam lenyelni a slejmet.


Egyik nap jöttem hazafele, tél volt, hideg volt, fújt a szél, de gondoltam turházok egyet, de mivel fújt a szél, ezért hátra fordítottam a fejemet, hogy másik irányba menjen a lövedék, de azt nem számoltam bele a mutatványba, hogy a szél meg ilyen félkör ívben fújt hátulról, szóval szó szerint arcon köptem magamat.


Azóta persze leszoktam erről, ennek már legalább 10 éve :D

2019. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
egyszer a 49-es villamos nem tudott beállni a móricz felől a szent gellért téri vilimegállóba, mert nagy torlódás volt, én meg szégyen szemre bef*stam. legszebb, hogy le se tudtam szállni egy ideig, mindenki engem nézett, hogy miért vagyok ilyen büdös, meg persze a combomon is lehetett látni, ahogy folyik le, nyár volt sajnos..
2019. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Háromnegyed órás gyalog utat végig rohantam, annyira kellett pisilni. Négy emeletes tömbház, a legtetején laktunk. Kín keservesen felmásztam a lépcsőn. Minden idegemmel az alfelemmel koncentráltam, ezért úgy remegettva kezem, hogy nem találtam be a kulcslyukon. Muszáj volt lejjebb engednem a védelmet, egy egészen picikét. Az ajtót kinyitottam, de ott helyben bepisiltem. Dobhattam ki a lábtörlőt. 🤪
2019. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Alfelemre*
2019. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Pár éve történt a suliban...Szóval a régi iskolámban van 2 előadóterem egymás mellett, nekünk az egyikben volt akkor óránk. Egyébként a hét egy másik napján szintén ugyanolyan óránk volt, csak akkor pont a mellette lévő előadóban és néha kevertem, hogy most akkor mikor hol vagyunk. Szóval az ominózus napon épp elkezdtünk volna TZ-t írni, mikor egy osztálytársammal rájöttünk, nem vittünk magunkkal függvénytáblát és a tanár felküldött minket a könyvtárba, hogy gyorsan hozzunk egyet, mert anélkül nem tudjuk megírni a TZ-t. Amikor mentünk visszafelé, ugye már javában óra volt és amikor benyitottam az előadóba, a szemembe vakított az ablakon besütő fény, ezért nem láttam kb. semmit, és besétáltam kb. a terem közepéig és csak akkor láttam, hogy nem a saját osztályom van a teremben meg nem is a tanár, akivel van épp óránk...Szóval rájöttem, a rossz terembe nyitottam be és a tanár meg a diákok is így néztek rám, hogy mi a f4szt akarok ott...

Így leírva amúgy nem tűnik talán olyan gáznak, de akkor eléggé az volt, még most is cringelek rajta, pedig legalább 3 éve történt :D

2019. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagy #8-as. Konkrétan elképzeltem milyen lehetett. :D
2019. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kis iskolásként hazafelé menet éreztem, hogy nagyon jön a nagydolog. Hazaérve nem találtam a kulcsom ezért kínomban elkezdtem szarni az udvar kellős közepén. Szerencsére akkoriban alig laktak az utcában, így bíztam benne, hogy nem lát meg senki. Erre épp akkor jött át nagypapám aki mellettünk lakott...és ott röhögött hogy én az udvar közepén szarok :D
2019. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!