Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó lelkű, szerény fiú vagyok,...

Jó lelkű, szerény fiú vagyok, de szorongó az emberek között nem tudok megnyílni mi az oka?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Bántott valaki? Rossz gyerekkor? Elhagyott egy nagy szerelem?
2019. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, bár lányként. Nem tudom nektek milyen lehet, de fiúk esetében talán még nehezebben fogadják el a zárkózottságot, félénkséget. Úgy gondolom, ha van elég bátorságod, először mindenképp négyszemközt kellene kezdened a beszélgetést valakivel. Nem derült ki, hogy hány éves vagy, de biztosan jársz valamilyen közösségbe, suliba vagy munkahelyre stb. Ha látod, hogy valaki épp egyedül van, menj oda hozzá, szólítsd meg, dobj fel egy random témát. Tudom, hogy nehéz, speciel még én sem nagyon próbálkoztam ilyesmivel, de biztos vagyok benne, hogy még pl. az időjárás, mint téma is jobb annál, mintha kukát játszik az ember, félreértelmezhetővé téve a saját viselkedését. Egy szótlan emberről sajnos nem lehet eldönteni, hogy azért nem beszél másokkal, mert mindenkire magasról tesz, vagy azért, mert gátlásos és tele van kételyekkel. Ezért én azt mondom, hogy a zárkózott személynek kell nyitni először a többiek felé, hogy egyértelművé tegye számukra a viselkedését.
2019. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Sérült vagy és kész. Ezen nem lehet változtatni.
2019. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 ne már szerencsétlen tanácsot kért azt ezzel csak jobban elkeseríted.
2019. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!