Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valakinek vannak vicces,...

Valakinek vannak vicces, esetleg kínos történetei, ha igen, akkor leírná, mert most jól esne a nevetés?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer 3.osztalyos koromban suliba menet találtam egy 20 ezrest a földön. Mivel ritkán ettünk otthon Hamburgert meg ilyen gyorskajákat, úgy gondoltam, hogy most bepótolom, veszek jó sokat és megeszem. A suli mellett volt egy büfé oda mentem, mondtam a srácnak, hogy annyi hambi meg hotdog kell, amennyit kifut a pénz. Furán nézett, de belement. Annyi volt a gondja, hogy 6 hambi és 6 hotdog volt, amihez elég volt az alapanyag. Szóval a maradék pénzt otthagytam borravalonak én hülye... Suliba beértem késve jó sok kajával. Persze nem ettem meg 😄
2019. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Első vagyok. Volt olyan is valamikor 13 éves koromban, hogy ki volt aradva a folyó mi meg kis halakat gyűjtogettünk haverommal kis fecske gatyában. Ott ment el a vonat és kinai turisták fotózgattak minket
2019. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Még 13 évesen nyári táborban voltam, a vécézést nehéz volt megoldani, mert pár idióta mindig figyelte az embereket, hogy kővel, meg botokkal zavarhassa meg a delikvenst. Amikor tiszta volt a terep gyorsan elmentem elvégezni a nagydolgom, de nagyon kellett sietnem az említett barmok miatt, így nagy sietségemben összekentem a melegítőfelsőmet sz@rral. Ezt csak akkor vettem észre, amikor egy csoportos esti sétánál egy lány elkérte volna a felsőmet, mert fázott. Adtam is volna neki, de észrevettem a melegítő ujján a nutellát és gyorsan visszarántottam, valami hülyeséget mondtam és odébbálltam, szegény lány biztos azt hitte ki akartam cse.szni vele, de nem.
2019. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

Velem minden nap törtènik valami hülyeség, mert én egy regènybe illő fura figura vagyok.

Egyszer elhatároztam még gimiben a legjobb barátnőmmel, hogy filmet fogunk forgatni, megírtam a forgatókönyvet, kivàlasztottuk a helyszínt és már csak színészek kellettek, két gyerek lett volna a főszereplő, hát nehezen egy harmadik baràtnőnk keresztgyerekeit el tudtuk kérni. Egyszerű szövegeket kellett volna elismètelniük, ugyanis minden egyes rèszletet külön-külön vettünk fel. Nos, első nap miután visszanèztük a felvèteleket hallottuk, hogy a kisfiú színèszünk a törtènet szerinti baràtjàt Dalma helyett dalmatànak hívja. Persze fèlretettük ezt a tervet, és a film már csak akkor lesz elveszítve, ha megtanulok animàlni.

2019. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

3. Sírok xDDD Nutella :"D

Amúgy ez nem a saját sztorim, hanem egy ismerősöm mesélte, de azóta is időről-időre eszembe jut :D Szóval az illető reggelente mindig azzal kezdi a napjait, hogy elviszi a kutyáját sétálni és mivel egy kis városban él, sok embert ismer, így gyakran megállnak séta közben váltani pár szót az ismerősökkel, majd búcsúzásnál a pasi mindig odafordul a kutyájához és mondja neki, hogy "Na, indulás!"

Viszont egyik reggel beteg volt azt hiszem a kutyus, ezért nem tudta elvinni sétálni, viszont miközben elindult kivinni a szemetet a kukába, "autopilot" módba kapcsolt az agya és azt hitte, a póráz van a kezében. Csak akkor jött rá, mit tett, amikor megállt egy ismerősével beszélgetni az úton, majd odafordult a kezében csüngő zsák szeméthez és mondta neki a szokásos "Na, indulás" jelmondatot xd

2019. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Velem suliban történt meg az, hogy körbenéztem, nem elég alaposan, mint utólag kiderült, el akartam ereszteni egy laza pukit, ami sajnos hangosra sikeredett, telibe akkor, amikor 2 csaj elment mögöttem...
2019. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 XxxxAnnusxxxX válasza:
100%

Ma a faluban lévő tóban fürödtem. Ahogy indultunk haza(baráti társaságommal) áttakartam előtte öltözni.Mivel nem volt ott más,csak egy pottyantós wc (aminek az ajtaja nem csukódik be) így kénytelen voltam oda bemenni,és áttöltözni. Pont levettem a vizes bugyimat,és vettem volna átt,csakhogy megláttam hogy jön felém 2 falubeli fiú. Egyből pánikrohamot kaptam. És egyszál punciban megpróbáltam magamrahúzni a wc ajtaját,de leesett. Eközben kiabáltam a barátnőmnek hogy baj van. Aztán elbújtam a wc mögé. Alig mertem kimenni onnan xd

L

2019. aug. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!