Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted milyen egy "normális...

Szerinted milyen egy "normális" élet?

Figyelt kérdés

Gyakran találkozom ezzel a kifejezéssel, viszont konkrétan sosem fedi le semmi.

Arra lennék kíváncsi, hogy az emberek mit tartanak "normálisnak", hogy hogyan látják a világot, mit éreznek ideálisnak.


Ahány válasz, annyi meglátás.



2019. jún. 25. 04:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális lakhely, meló, fizetés, egészség, párkapcsolat.
2019. jún. 25. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól fizető munkahely a párnak, családi ház, gyerek/ek, kutya, autó, egészség, sport :D
2019. jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Van átlagos, extrém normális élet. Van minimál-designes, vagy menő.

A lényeg: reggel felkel az ember, ellátja magát (ha van kölyke, családja, akkor azt is), irány a munka-iskola-ovi, du felszedni a kölyköket, hazamenni, otthoni ténykedések (fűnyírás, házi munka, stb.), este esetleg sportolás az ágyban, majd alvás.

Hétvégén olvasás, netezés, vendégség/várás, utazás, kirándulás, esetleg este sport az ágyban..

Mindennap ilyen változatban élni az életet.

2019. jún. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Harmonikus.Semmiben sem szenvedünk hiányt.

Egészség, boldog család, rendezett anyagiak.


Ami nem normális: hónap közepétől azon aggódni, hogy mit fogunk enni, maximum egynapos kiránsulásokra eljutni, mert a normálisabb külföldi nyaralás luxus.Színház, tanulás kilőve, mert az is drága.Alig lehet összehozni egy normális kapcsolatot, mert a választék kilencvenöt százaléka totál le van épülve már 30 felett.

Az ember folyamatosan zombi a munkától, pénz mégsincs. Mindezek miatt a családi élet sem harmonikus, az egészség pedig tönkremegy.


Nos vegyük mindezeknek az ellentétjét és kb az a normális élet!

2019. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem például az hogy fel tudjam fedezni a világot.
2019. jún. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Adott egy fèrj ès egy felesèg, esetleg gyerek/gyerekek is. Mindkettőjüknek van munkahelyük, elègedettek is a melójukkal, kijönnek a pènzükből, hűsègesek egymàshoz, van hobbijuk, marad is idő rà. Van hàzuk, autójuk ès boldogok.
2019. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldkezek (mindenkinek)!
2019. jún. 26. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:

# 3/7

Jót nevettem ;)) Tényleg ilyen szürke életet élünk, blaaah.

2019. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sokszor vettem azt észre, hogy rengeteg ember fantáziátlan. (Nem rosszindulatból írom.) Ezért is tettem fel a kérdést, névtelenül őszinték vagyunk talán. A válaszokból meg lehet vonni egy átlagot.


Nekem túl nagy céljaim és vágyaim vannak mások szerint, még is mindig elértem mindent. Ellenben sokan ellenszenvesnek találnak, pont ezek miatt. Sokat elmélkedtem ezen, és erre jutottam, vajon az átlag ember hogyan képzeli el a normális életét?


Ha 26+ os vagy és nincs párod (mert mondjuk nem akarsz) akkor defektes vagy.


Ha szereted a munkád, karrierista.


Ha nincs házad, lúzer.


Ha van házad 30 alatt, akkor még biztosan anyu és apu pénzelt.


Ha vannak álmaid, amelyek nem illenek bele a sémába, akkor még beképzelt.


Fura egy világ ez.

2019. jún. 29. 04:38
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Csak Magyarországon van ez a beskatulyázott életre húzás. Ha itt megszületik valaki ebben az országban, meghatározzák, hogy milyen életet kell élned, mi közül lehet választani. Az egész olyan mint egy sertéstelep. De USA-ban például lehetsz bármilyen egyedi, különc senki sem szól, sőt! Itt pl. ha valakik egykerekűznek a városban, mindenki idiótának nézi őket, pedig ők tehetséges emberek, akik meg tudtak tanulni és van pénzük drága egykerekűre. Hidd el mindenki (80%) idiótának nézi őket, pedig Florida tengerparton biztos sokan ezt csinálják.


Tehát a magyar mentalitás a béka segge alatt van, begyöpesedett nép ez. Ezért is aki teheti elmegy ebből az országból és vissza sem néz.

2019. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!