Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van más is akinek rosz a...

Van más is akinek rosz a tájékozódása?

Figyelt kérdés
Én nem ismerem annyira a környéket ahol lakom, utcákat nem tudok megjegyezni, volt már hogy valaki útba igazitást kért hogy egy utcát keres, de nem tudtam neki segíteni. Meg volt már hogy voltam helyeken de nem emlékszem az utcára és azt se tudom hogyan kell eljutni egy adott utcára, így teljesen el vagyok veszve. Sokszor az a baj hogy nem emlékszem pedig már voltam ott. Sokan hogy olyan jók a hely ismeretben? De ugyan ez van ha egy nagy épületbe kell mennem ahol sok folyosó van, ott is eltévednék. Hogyan lehetne ezen javítani?
2019. jún. 25. 09:17
 1/1 Mrs. Mysterious válasza:
Régebben nekem is volt ilyen bajom, mostnában annyit csinálok, hogy ha új helyen vagyok akkor apró dolgokat próbálok megjegyezni pl: utcákon a boltok neveit, házak színeit, épüleetekben a bútorokat, ajtókat. Meg szerintem az is segít ha többet jársz el sétálni és a környezetedre koncentrálsz, talán meg is ismered a környéket és még lazítasz is kicsit ;)
2019. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!