Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miert van hogy ha én nem...

Az miert van hogy ha én nem nezek meg egy nap mondjunk egy horror filmet akkor elmegy a kedvem?

Figyelt kérdés
Mindenáron horror filmet akarok nezni ha nem tudok nézni szomorú leszek és ideges
2019. jún. 25. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet felpörget az izgalom hatására keletkezett adrenalin, nem tudom.
2019. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Súlyos függés.
2019. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is függőség, nálam is volt ilyen, tavaly minden áldott nap meg kellet néznem egy filmet legalább hogy ne érezzem magamat sz.rul, volt olyan is amikor már egy nem volt elég így meg néztem még egyett és így tovább, aztán nem is maradt sok mindenre időm, én sem akartam be látni de ez függőség volt, mostmár jobb a helyzet heti egy film is elég és így van időm másra is,hamarosan el kezdek dolgozni szóval változtatnom kellet magamon.
2019. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Függősèg, csillapítható a filmekkel, de mi lesz ha elfogynak, mert már láttad mindet?

Én egyébként a zenèvel vagyok ugyanígy.

2019. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!