Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják egyesek hogy...

Miért csinálják egyesek hogy megkérdezek valamit Messengeren tőlük, aztán láttamozzák és lesz*rják? Ahelyett hogy válaszolnának

Figyelt kérdés
2019. jún. 26. 05:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert leszarnak téges
2019. jún. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Valószínűleg éppen, amikor látták az üzenetedet, elfoglaltak voltak, vagy nem volt energiájuk foglalkozni a kéréseddel/kérdéseddel.


(Nameg ha hozzájuk is általában olyan a hozzáállásod, mint amivel ezt a kérdést kiírtad, az igencsak taszító lehet)


Szóval csak türelem! És legyél kedves mindenkihez! 🙂

2019. jún. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Mert bunkók.
2019. jún. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
flegma
2019. jún. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Amit a #2 ír, plusz vannak, akik rühellnek neten pötyögni, én is ilyen vagyok. Csak azzal beszélek, írok, akivel nagyon szeretnék/muszáj. De ez amúgy tipikus INFJ személyiségtípusi jellemző. Rühellek telefonálni is, meg ha ír az ember és visszaírok, minek hív fel? Nem elég, ha írna? Hiszen ha már elsőre is írt, csak nem olyan sürgős, hogy utána hívjon. 😂 31F


Néhány, rám jellemző szituáció:

[link]

[link]

[link]

2019. jún. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát, ami nem mindegy: mit kérdezel tőlük?

Én is sokszor figyelmen kívül hagyom az üzeneteket, mert van jobb dolgom is. Más kérdés, hogy megvannak a taktikáim, hogy úgy nézhessem meg fontos-e, hogy nem jelenik meg a "látta". Ravasz dög vagyok :D

2019. jún. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
74%
Valószínűleg idegesíted őket vagy épp nem érnek rá.
2019. jún. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem érnek rá, nem fontos a kérdésed, nem érdekled őket...
2019. jún. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát lehet, hogy éppen mással vannak elfoglalva vagy csak szimplán nem tudnak, nincsen kedvük, nincsen energiájuk válaszolni és inkább félreteszik. Én is szoktam ilyet csinálni, ha látom, hogy kaptam egy üzenetet, akkor megnézem és, ha nem életbevágóan fontos, akkor nem dobok el mindent és kezdek el rögtön visszaírni, hanem majd később válaszolok. Velem is előfordul, de én nem haragszom emiatt másokra.
2019. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége annak, hogy a burkolt célzásokból nem sikerült észrevenned, hogy nem tudnak a nap 77 órájában a rendelkezésedre állni.
2019. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!