Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bámulnak az autósok...

Miért bámulnak az autósok folyamatosan amikor a buszmegállóban állok?

Figyelt kérdés
Mindig látom az elhaladó autókból, kamionokból, mindenféle járműből megbámulnak ahogy elmennek mellettem valaki csak kicsit valaki nagyon durván. Miért van ez?
2019. jún. 26. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2019. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem is bámulnak. Ne foglalkozz vele.
2019. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont hogy a buszmegállóban várakozók bámulnak meg mindenkit...
2019. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nyitva a slicced

ha lány vagy, kilóg a madzag

2019. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Most erre te is tudod, hogy mi a válasz, csak megerősítést akarsz..ennyire nem lehet senki buta...úgy sejtem nő vagy, és képzeld, a nők jelentős részét megbámulják. De gondolom a tömött buszmegállóban is csak téged bámul az összes autós :)
2019. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Mert ugyanolyan nárcisztikus vagy mint a volt barátnőm,aki minimum átlagos, mégis elhitte,hogy mindenki őt akarja.
2019. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Engem is sokszor bámulnak.A jó nőket megnézik.
2019. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsó annyira jó nő,hogy bizonygatnia kell.

Ejj,a nagyképű mindenedet.Lehet feleannyira sem vagy az.

2019. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell bizonygatnom.Csak válaszoltam.Gondolom ti mindig csak azt nézitek meg aki nem tetszik nektek.
2019. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy elárulom, hogy ha kicsit is csinosan van felöltözve egy nő, már megnézik. Nyáron meg aztán végképp mindegy, hogy szép-e az arca, mondjuk, vagy tényleg az a tipikus jó nő-e, felvesz egy rövid nadrágot és kész, már meg is nézték. Az, hogy megnéznek, nem jelenti automatikusan azt, hogy jó nő valaki (bár mostmár szivesen megnéznék egy képet a helyi “jónőről” és a kérdezőröl). Ha valaki azt gondolja, hogy ez lehet az első ok, az már túllendül az egészséges önbizalom határán szerintem.

És ezt nőként mondom (és nem, nem vagyok se 100 kilós, se öreg).

2019. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!