Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az baj ha nekem ez a tökéletes...

Az baj ha nekem ez a tökéletes élet?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, amikor nincsen suli, akkor a szabad időm 95%-át azzal töltöm hogy a szobámba behúzott fügönnyel youtube videókat nézek meg néha játszok, szoktam értelmes videókat is hallgatni, de a legtöbb esetben igénytelen szarokat nézek mert egyszerűen szórakoztatnak, maradék 5%-ában a haverjaimmal beszélgetek interneten keresztül, bulizni soha nem voltam és nincs is igényem rá, barátnőm se volt soha, de nem is érdekel, próbáltam néha elmenni sétálni de azt is borzasztóan untam (kivéve mikor haverommal mentünk, az szórakoztató volt), sokan mondják rám hogy szánalmas vagyok, de én egyszerűen így érzem magam boldognak, úgy érzem hogy semmilyen problémám nincsen, és hogy most vagyok a felhőtlen boldogság álapotában, szóval baj hogy én így vagyok boldog, ahogy ezt leírtam most

2019. jún. 26. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Tesó ha ez neked a wallhalla akkor ne foglalkozz senkivel mindig azt csináld amit te akarsz! ;)
2019. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

ha te így érzed magad jól, akkor élj így!

később max megbánod, de most ez számodra a boldogság, sőt lehet úgy éled le az életed, hogy ezt fogod élvezni

annyit azért tarts szem előtt, hogy lassan dolgoznod kell és nem anyuci fog eltartani, azt oldd meg és nincs gond

2019. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez igy oke, ha majd ez nem tesz boldogga akkor viszont merj ki lepni ebbol a szitubol.
2019. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is volt ilyen időszakom. Nem az a szomorú, hogy ezt élvezed hanem hogy nem tudod miről maradsz le.


Az, hogy nem akarsz egészséges társasági életet barátnővel vagy éppen rövidett távú kapcsolatokkal, azt jelenti hogy eddig még nem voltak olyan pozitív élményeid amik megmutatták volna milyen jó is az.


Tudom, mert velem ez volt.


Szóval nem baj, nem szánalmas, csak picit szomorú hogy nem is tudod milyen sok jóról maradsz le és miután tudatában lennél vele az ami most kielégíti az igényeidet kevés lenne és motiválna a változásra egy objektíven boldogabb jövőhöz.


Meg akarsz ragadni ennél az életstílusnál? Mert lesz az a pont, amikor már nem tudsz megváltozni vagy éppen jóval kevesebb lehetőséged lesz rá egyszer nehezebbé fog válni ahogy az évek múlnak.


Ezen csak gondolkozz el, mert tényleg nincs semmi baj azzal amit csinálsz, csak vannak objektíven jobb dolgok amiket még nem értesz. Te is leírtad, még kevés tapasztalatod van és mi van ha azok a tapasztalatok is pont rosszak, amik egy nem reális képet alkottak ki benned?

2019. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

így van. most nincs ezzel gáz, csak foglalkozz magaddal, mert később hiányozni fog.


sokan mondják ugyanezt a munkával kapcsolatban is, bár szerintem ez sem mindenhol igaz. ha egy ember azt mondja, hogy tök jó ez a munkahely nekem, nem kell más, az tök jó. csak tegyük fel, megszűnik az a munkahely, és ott áll munkanélküliként és azt sem tudja, mit kezdjen magával.


ha 1-2 évente munkát váltott volna, kereste volna a jobbat, akkor gyakorlatban lenne. tudná, milyen egy jó állásinterjú, mire kell számítani stb.


itt később ugyanez lesz.

majd 25-26 évesen rájössz, hogy hát lehet tényleg kéne mostmár egy barátnő, de fogalmad sem lesz, hogy mégis mit kezdj ezzel a dologgal.


nem biztos, hogy a kezdeményezéssel lesz gond...lehet játék közben ismersz meg egy csajt, össze is jöhetnétek, de te meg nem tudod, hogyan tovább...és akkor már hiába akarod akármilyen görcsösen rávenni magad, hogy belemenj a dologba, erősebb lesz az ellengondolat, hogy az csak egy plusz probléma, ami neked nem hiányzik meg ehhez hasonló kifogások.

2019. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Én nem bírnék így élni. Úgy érezném, elpazarlom az életemet, számomra a te életed puszta vegetálás, nem élet.

De ez a te életed. Úgy éld, ahogy te szeretnéd.

18/L

2019. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem sem vagy emberszámba vehető, ahogy az előttem szólók mondják.

Sokkal inkább az lennél, mondjuk kezdetben csinálj kutyát magadból egy buta tini csaj miatt, hogy egy hétig együtt legyetek facebookon.

Esetleg még, írogass tovabbi buta lányokra, azt menjetek bulikázni, akkor élnél igazán, és lehetnél ember számba vehető, addig egy senki vagy.

Itt a nyár, menj le a balcsira érted :) élvezd a retkes vizet magadon amibe már embertől kezdve minden bele rohadt.

Egyébként eddig én is abban a tudatban voltam, hogy nekem ez jó, hogy gépezek 0-24ben de én alatta is rosszul éreztem magam. Meg később is, mikor már nem csináltam, szóval tök mindegy, ebben az országban nem nagyon tudsz hobbinak élni vagy bármi, csak a szaros balaton van meg retkes diszkók.

2019. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha neked jó így, akkor hajrá. De én hálát adok az égnek, hogy nekem nem ez jutott.
2019. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minket nem érdekel, hogy milyen pótcselekvésekbe temetkezel, egészen addig, amíg nem vagy a közösség terhére valamilyen módon.
2019. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as nekem is lehetne "több" csak nincs rá igényem/nem érdekel
2019. jún. 26. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!