Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Mom Sport...

Ti mit gondoltok a Mom Sport tetején történt tragediárol?

Figyelt kérdés
Engem megdöbbent ez a sok teória, az anyukának a közönye az esettel kapcsolatban..
2019. jún. 26. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne közönyös szerinted?
2019. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a 11 éves kissrác vastagon benne van, és anyuka azért tűnik ilyen közönyösnek, mert ösztönösen védeni kezdte a még életben maradt gyerekét, akkor is, ha ő tehet a másik haláláról.
2019. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet nem a közöny volt a legjobb szó rá de nekem ez nagyon fura hogy történik egy halálos baleset a gyerekével és alig hogy megtörtént már a kamerák elé áll. Egyébként szerintem is benne van a kisfiú de szegény nem meri elmondani... Én nagyon sajnálom a családot nem csamcsogni akarok rajta csak áhh nem is tudom :(
2019. jún. 26. 22:27
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Ennyire zavar? Hányszor írod még ki? Valami más? Annyi haláleset van, nézegesd már a tv2-t.
2019. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Valaki elmondaná,mi történt? Nem találok róla cikket, csak hogy leégett. De hogy hol volt anyuka, meg miért voltak ott a gyerekek, olyat nem.
2019. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Linkeld már be ha van másik ilyen kérdés. Én ezt azért írtam ki mert nem láttam hogy már kinnt van.
2019. jún. 26. 23:01
 7/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. De az igen, fura, hogy a kamerák elé áll, de úgy kezdte az elején hogy "hagyjanak minket békén" ... - nem olvastam, de gondolom szokás szerint megy a fórumokon a pocskondiázás, bűnbak keresés.
2019. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"nyomozók megállapították, hogy a tűzeset előtt három testvér a központ melletti parkban játszott, és amikor az édesanyjuk egy közeli boltba ment vásárolni, közülük ketten a MOM Sportközponthoz mentek.


A TIZENEGY ÉVES FIÚ ÉS A NYOLCÉVES KISLÁNY FELMENT A SPORTKÖZPONT LEZÁRT TETEJÉRE, MAJD AZ ABLAKON BEMÁSZTAK AZ OTT LÉVŐ, HASZNÁLATON KÍVÜLI FAHÁZBA, ÉS TÜZET OKOZTAK BENNE.


A gyorsan terjedő tűz elől megpróbáltak kimenekülni, de a kislány az épületben rekedt. A tűzoltók eszméletlen állapotban hozták ki az épületből, újraélesztését a mentők azonnal megkezdték, de a gyermek a szakszerű ellátás ellenére a helyszínen meghalt."


[link]

2019. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Yzóról szóra ugyan azt írod. Alig hogy meghalt a gyereke, kiáll a kamerák elé. Ne nézz már hülyének pontozóbajnok.
2019. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#5-nek linkeltem ^

Egyébként leírták hogy a kissrácnak nem ez az első gyújtogatása, idézem:

"mostani tűzesetben érintett család háza három évvel ezelőtt leégett.

Az akkori nyomozás azzal zárult, hogy a tüzet vélelmezhetően az otthon játszó gyerekek okozták, egészen pontosan a most 11 éves fiú, Dominik."

[link]


Anyuka meg nem tudja mit is reagáljon erre, nekem az jön le.

2019. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!