Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan influencer, akit...

Van olyan influencer, akit hitelesnek gondolsz, ezért kifejezetten szereted és követed is?

Figyelt kérdés
Tehát nem azt tapasztalod 90%-ban csak reklámot posztol meg minden fontosabb eseményt elad újságnak (pl. :Szabó Zsófi) hanem tanulni lehet tőle, támogat valami fontos kezdeményezést stb. ? Természetesen mind reklámoz csak az arány és a körítés nem mindegy!

2019. jún. 28. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Igen van. Több is.
2019. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
89%

Egyik sem hiteles számomra, ha valamiért pénzt kap valaki az már elviszi a dolgot valamilyen irányba. Sok fiatal elfogult, vakon követi őket és teljesen elrugaszkodnak a valóságtól ez inkább káros, mint hasznos hosszú távon, az "énkép" teljes torzulásához vezet(het).


Amikor pedig a gyerekből, a kicsi születéséből csinálnak pénzt na attól egyenesen rosszul vagyok, minden más oké, ám legyen, de ezt nem veszi be a gyomrom. :)


Nem mondom nincs olyan, akit emberként nem kedvelek, de hitelesnek nem hiteles.

2019. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Magyarósi Csaba az egyetlen vlogger akit követek.
2019. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
#3 ŐT én is, de ő egy videoblogger, szerkesztő inkább, nem adja el magát az instán 100 ezerért, hogy aztán öblítőt,zsepit meg botmixert reklámozzon. :D
2019. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Módis Gabi
2019. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

Kayley Melissa. Őt még insta előtt követtem a youtube-on. Mikor nem léteztek még influencerek.


Magyarokat hála, nem ismerek.

2019. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Már önmagában ettől a szótól is rosszul vagyok.. influencer....
2019. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, úgy látom igazán a régieket kedvelitek én is így vagyok ezzel. :)

Biztos vannak újak között is jók lehet nyitottabbnak kéne lennem, csak valahogy úgy érzem nem az én világom illetve semmi egyedit nem találok bennük/közöttük. Van olyan "utazós" vlogger, akit 7-8 éve követek és csodálatos helyeket járhattam be általa még akkor is ha nem volt ott ténylegesen. Ha nála mondjuk évente van három reklám, mely mondjuk az utazást szponzorálja az nem zavar sőt teljesen érthető, de amikor valaki ismert lesz mondjuk egy kereskedelmi csatorna műsora által és másnap már "celeb"/influencer 100ezres követő táborral, akkor szoktam pislogni. :)

2019. jún. 28. 11:51
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Magyarok közül nem jellemző külföldieket igen, de szerintem egy-két év és lecseng ez az egész őrület, legalábbis abban a formában, amiben az "egyen- lányok" vannak, mindnek ugyanolyan póthaj & fonott haj, tetkó, felpumpált száj, műköröm, szilikon cici és mást nem reklámoznak, mint hova utaznak, hol szoliznak és melyik piát isszák, ez nem tartalom.
2019. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Bocsánat, azt hittem ha már valaki bemutat és ajánl ezt-azt, az már influencer. Próbálom az összes ilyen szemetet kerülni, de úgy néz ki, hogy igazából fogalmam sincs mi az, szóval jó úton járok. :)
2019. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!