Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondhatta ezt? Nem...

Miért mondhatta ezt? Nem akartam rosszat.

Figyelt kérdés

Pár hónapja lett egy nagyon szép új fehér autóm, bmw. Jó kedvem volt, odavezettem ahol a barátom lakik, leparkoltam és elkezdtem ritmusosan nyomkodni a dudát. (Ne ítéljetek el én néha szeretem az ilyesmit, tudom hogy nem lehet és nem rosszból csináltam csak rámjött.) Klima miatt fel volt húzva az ablak de hallottam ahogy egy kutyás bácsi ilyet szól hogy mi van már itt megint? Abbahagytam, de szerintetek miért mondhatta? Néha szoktam duddantani csakúgy.

23/L



2019. jún. 30. 15:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
+ az utcán odanézett mindenki de én direkt nem néztem vissza
2019. jún. 30. 15:54
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ja bmw? Semmi. Semmi olyan, amit követni tudnál ésszel. :)
2019. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
-.-
2019. jún. 30. 16:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha agyatlanul dudálgatsz egy ház előtt akkor ne csodálkozz ha páran megkérdezik, hogy mi a jó istent csinálsz. Legközelebb inkább hívd fel ismerősöd telefonon és szólj neki, hogy jöjjön le.
2019. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem is felkúrna, ha itt nyomkodná valami félkegyelmű a dudáját az utcánkban...

Remélem, egyszer letöri valaki a kezed. 21l

2019. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja mert amikor hétvégén éjjel aludni nem lehet mert egyesek úgy gondolják hogy bulikáznak az jobb. Na az meg nekem nem jutna eszembe soha.

Kedves 21 éves lány neked kéne eltörni, én nem akartam semmi rosszat csak probálgattam a dudát... Amúgy meg felhajtott ablak belső zár mellett próbáld csak meg de mindenkepp te huzod a rovidebbet...

2019. jún. 30. 16:28
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és valamilyen szinten én is ott lakom be vagyok jelentve
2019. jún. 30. 16:29
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjátok. Szegénynek bmwje van.
2019. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Érdekelne mennyig dolgoztál a sz*rodért :D tököm én dolgozom rendesen de egy biciklit se tudnék venni :D egye meg a fene
2019. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
6: És az, hogy mások csinálnak nagyobb idiótaságot az szerinted normálissá teszi a te idiótaságod?
2019. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!