Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A korombeli srácok már annyi...

A korombeli srácok már annyi mindent megéltek, ők orrba-szájba buliztak, csajoztam, valakinek már gyereke van, én meg sehol nem tartok 24 évesen. Nektek nincs ilyen lemaradás érzésetek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Attól jobb lesz neked, hogy ezt kiírtad?


Menj, és élj!

2019. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
25 vagyok, én is sokat buliztam, meg nagy sztorikat megéltem, aztán még is tök kiüresedett céltalannak érzem most magam...
2019. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Nincs. Sőt, büszke vagyok arra, hogy nem voltam még életemben diszkóban. Nem rúgtam még be sose. Hogy nem tartozom ebbe a gerinctelen fiatal generációba. Hogy a szüleim megneveltek, ismerem a tiszteletet és az egyenességet.

Arra is büszke vagyok, hogy szűz vagyok, és nem ebből áll a fiatalságom, hogy fűvel fával. Meg milyen ciki szűznek lenni, mert ennyi idősen már ki az?! Engem ez valahogy nem érdekel. Nekem még van lehetőségem dönteni arról, kivel vesztem el. Amúgy nem izgat a téma. Pedig akad jelentkező is bőven, nem vagyok egy csúnya gyerek. De engem ez a gyökértelen lét nem vonz!

19/F

2019. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is lemaradás érzésem van. De én inkább úgy vagyok vele, hogy 13 évesen nagyon jól éreztem magam a bőrömben, önazonos voltam, most meg elszállt felettem az idő, ugyanazon a szinten vagyok még de közben "öregedtem" vagyis több éves lettem, de nekem valahogy 13-14- nek kellett volna maradnom.

A durva az hogy csak 16 vagyok, de már úgy vagyok vele hogy le vagyok maradva. Még rosszabb hogy 18-nak is kinézek de én 16-nak sem érzem magam. Egyszerre érzem magam öregnek és végtelenül gyerekesnek holott egyik sem valós.

Sajnálom hogy nem tudok megoldást a problémádra, csak azért írtam hogy tudd nem vagy egyedül, sőt az én példám egy durvább eset. (Nem hiszem hogy normális vagyok amúgy)

2019. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok idáig az életem csajozásból, bulikból, drogokból állt.


Mégis lemaradva érzem magam, mert nekem sincs családom meg nem tartok sehol az életben ahhoz képest amiket régen álmodtam magamról.


Azzal hogy nem buliztál, drogoztad szét az agyad ellentétben velem nem maradtál le semmiről.


A csajozások meg nem vezettek igazából semmire, ha azt nézzük mire kellett volna család, gyerekek stb. 26f

2019. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs, nem terveztem soha bulizni.
2019. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

16 éves korom óta dolgozom, bulizok. Annyit értem el az életemben, hogy van egy kibszott jó munkahelyem, körbejártam Európát 2x, eközben mindent fizettek, így a fizetésem az mind zsebpénz volt.

Rengeteg buliban megfordultam, reñgeteg hölggyel ismerkedtem.

Itt vagyok 23 évesen, bulikat már nem élvezem, néha 1-1 lány tudja felkelteni az érdeklődésem.

Ez így oké?

2019. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!