Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24-25 évesek mikor még mi...

24-25 évesek mikor még mi voltunk 13-18 évesek mi volt a divat, mi milyenek voltunk?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Hát én tuti nem olyan voltam, mint te. Mire gondolsz egyáltalán?
2019. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valahogy akkor sem követtem a divatot, inkább a kannás-energiaital kombora ment el a társaság összerakott pénze :D.

Nem, nem lettünk alkoholisták, sem csövesek. Na jó, van egy srác aki mindig valamelyikünknél kajál, fürdik, de Ő Ufo 200ftert kiáll a körforgalomba forgalmat irányítani :D

2019. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, akkor volt az emókorszak. Nálunk az nagyon hódított.
2019. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az emo stílus mindenképp dominált. Amennyire emlékszem "menő" volt mindenféle színes nadrág, ékszer, mintás pólók.

[link]

[link]

2019. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Emó korszak volt, igazából csak pózerkodtam, mert a metálosokkal, skinheadekkel bandáztam. Csoda , hogy nem vertek el xD
2019. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Emók, rapperek, gördeszkások. Monster meg DC cuccok, diszkósokon ízléstelen nagy övcsat.
2019. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Már megint jössz ezzel a 24 éves dumáddal. Kir érdekelnek a 24 évesek? Minden nap idesz#rsz legalább egy kérdést mintha muszáj lenne. Foglald le magad mással
2019. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először az emo stílus volt a divat. Vagy ha nem is voltál emo, a kockás ruhák, vasalt haj, meg a combra feszülős de a seggen laza farmer divat volt. Pl. ilyenek:

[link]


Fiúknál meg a hosszabb, oldalra fésült haj volt a divat: [link]


Aztán jött a páwa korszak. A fiúknak rózsaszín póló (ami ha feszült, akkor még jobb) + rácsos szemüveg + műanyag óra (Ice Watch vagy mi volt a neve). Hajstílusban pedig fiúknál vagy a fenti kép, vagy pedig ecset frizura.


Ezután 18 éves korom körül jött a hipszter korszak. Ez így foglalható össze: [link]


Illetve létezett és egyébként a mai napig divat ez a "telepi csávó" stílus. Lényegében Fullcap kell hozzá (lehetőleg matricával), meg Nike cipő. Sőt egy Budafcknpest feliratú pólóval vagy táskával te lehetsz a lakótelep királya.


A "telepi csávó" stílussal párhuzamosan meg kifejlődött a gazdagabb gyerekek divatja is, ez pedig így foglalható össze: [link]

2019. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!