Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érdeklem? Miért...

Szerintetek érdeklem? Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akit már kiskorom óta ismerek. Én elköltöztem egy másik városba pár hónapja.

Szóval régen sokat voltam nála, vagy én mondtam, hogy találkozzunk vagy volt néha, hogy ő de sokszor én.

Mióta elköltöztem, azóta egyszer voltam csak nála. Telefonon párszor beszéltünk. Magától nem nagyon hív fel de amikor én hívom, akkor mindig érdeklődik irántam meg kérdezte már, hogy mikor megyek hozzá.


Szóval nem hív magától de ha én hívom, akkor nem koptat le, érdekli tényleg amit mondok és el is hívott már. Ezenkívül eddig is adott nekem mindig ajándékot a szülinapomra, névnapomra. Most, hogy elköltöztünk, így személyesen a napján nem találkoztunk de közvetítette egy ismerőssel így eljutott hozzám.


Ha totál nem érdekelném gondolom nem küldene mindenképp ajándékot meg nem mondaná, hogy menjek.

De magától meg sose hív fel. Ez nem ellentmondásos? Vagy van aki ilyen hogy nem kezdeményező típus, hiába érdekli a másik?


2019. júl. 3. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy olyan ember, hogy nem kezdeményez senkinél, vagy felületes a barátság, kapcsolat.
2019. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonymousreview60 ***** válasza:

1. Felületes a kapcsolat, de még jó lehet valamire. NEKI. Vagy megszüntetné, de annak érzelmi stresszét gyáva beválalni. Inkább cseveg 3havonta egyet.

2. Fél kezdeményezni. Valószínűleg az előbbi.

2019. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!