Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kilépni az önpusztí...

Hogy lehet kilépni az önpusztító életmódból?

Figyelt kérdés

Nyilván annál valami jobb ötlet kéne hogy egyszerűen csak hagyjam abba. Szeretem az alkoholt meg a cigit is, de nyilván tisztában vagyok ezeknek az egészségügyi kockázataival. Ennek ellenére kellenek ezek hogy kicsit le tudjak lazulni. Meg a rengeteg nagy buli, bebaszás a haverokkal, teljesen része lett az életemnek De változtatni szeretnék ezen az életmódon. Csak az a baj hogy ha még ezek sem lennének akkor totál elveszettnek érezném magam. Volt egy haver akinek ez sikerült, de neki volt egy nagy hobbija, amit szeret, és szerintem azt az űrt ami a züllés hiányával keletkezett benne, azzal be tudta valahogy tölteni. De nekem egyszerűen nincs semmi. Ha nem mennék el hétvégente lezülleni, egyszerűen nem tudom hogy mit kezdenék magammal...

valaki valami jó tanács?


2019. júl. 3. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok értelme nincs. Mások szuper egészséges életmódot folytatnak, meg minden, aztán elgázolja őket a villamos, felrobbantják őket terroristák, lincselés áldozatai lesznek stb. Vagy csak megkéselik őket pont azért, mert nincs cigijük.


Amíg nem működsz törvénytelenül, akkor kérdés, hogy szükséges-e, hogy mások szabják meg, mit csinálj. Senkit nem fog érdekelni, meg nem fogsz kapni érte semmi elismerést. Az a hülye villamos meg jön akkor is, ha 50 szálat szívsz, meg akkor is, ha egyet se.

2019. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha jól érzed magad tőle akkor menjél egyszer élsz.



Én nagyon sok ideig drogoztam,ittam,verekedtem stb stb na látod az önbpusztitó volt...abba hagytam de csak azért mert muszáj volt, nem volt akkora akaratom hogy megcsináljam csak nem volt más választásom, mert az életembe került volna ha tovább csinálom.


Az hogy néha elmész iszogatni az még semmi szerintem, de mindenkinél más a mérce.

2019. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

@12:47


Ilyen alapon semmit nincs értelme az életben csinálni.

Nyilván azért akarom, mert felmerült bennem erre az igény.

2019. júl. 3. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy ne menj el sehova, csak azon kéne változtatni, hogy ne idd le magad! amikor én leraktam a cigit, 1 évig nem jártam sehova, mert amint ittam volna, rögtön gyújtok is. Kezd azzal, hogy kihagysz pár hetet, hónapot, aztán van egy limit, 2-3 sör maximum. Ne vigyél több pénzt, nincs kísértés. Ha a barátaid normálisak, tiszteletben tartják, hogy te változtatni szeretnél. Szerintem a legjobb módszer erre a sport. Ráadásul ha valamilyen csapatsportot választasz (kézilabda, foci, kosár, strandröplabda hobbi szinten), ott még egymást is tudjátok motiválni. Egyébként az is motiválhat, hogy a nők utálják a piás, büdös hapsikat, úgyhogy már előnyben vagy, ha te nem leszel ilyen. Sokan azért isznak, mert azt hiszik, akkor viccesebbek, jobb fejek, jobban tudnak dumálni, pedig ha visszanéznék magukat, elsüllyednének. Mert részegen a legtöbben szánalmasak inkább. A sport szerintem nagyon jó cél lehet első körben. Pár hónap múlva magadra nézel, jobb a tested, férfiasabb vagy, nem sárgák a fogaid, nincs piaszagod.
2019. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lesz majd értelme, ha lesz egy olyan nő az életedben, aki előtt szégyelled, ha bűzlesz a piától, cigitől. Lesz értelme, ha majd egyszer a kezedbe foghatod a gyerekedet, akinek te jelented a világot! Le fogod ezeket tenni. Mert jó példát akarsz mutatni, mert tovább akarsz élni.
2019. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
12:53, kérdés, hogy aki ilyen világba gyereket csinál, hogy szenvedjen, az jobb-e annál, aki önpusztító. Elvileg magunkat bántani kevésbé rossz, mint másokat, főleg gyerekeket.
2019. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

haha a nők meg a pia. Ismerek egy csomó csajt aki szintén iszik.


Sőt tudok olyan párt is, akik szeretik eléggé az itókát, és nem az a lepusztult alacsony iskolázottságú alkeszek akit így elképzelnétek a leírás alapján, hanem egy értelmes jól szituált pár.

2019. júl. 3. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Önismereti tréninggel, csoportdinamikaival, addiktológus, pszichológus segítségével.
2019. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!