Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Csak szerintem szexi...

Lányok! Csak szerintem szexi (nagyon) a seb/sebhely vagy véraláfutás az arcon? (A fiúkon)

Figyelt kérdés

Ami mondjuk verekedésből van.

Vagy olyan, mint Tom Hollandnak a Far From Home-ban.


2019. júl. 3. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
WTF??? Hát itten bizony komoly problémák vannak ám.
2019. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami balesetből van, azzal semmi baj sincs, de mivel az erőszak alapból taszító számomra, így az ilyen kocsmai bunyós monoklik is (nyilván ez megint nem azzal egyenlő, hogy megtámadták az utcán vagy boxol és épp kapott egyet).
2019. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem hetente van valami csúnyaság az arcomon edzésről, de legrosszabb rémálmomban se gongoltam volna, hogy ez bárkinek is tetszik.
2019. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
volt barátomnak volt egy balesete és volt egy heg a nyakánál, sosem gondoltam volna úgy, hogy ettöl szexibb lenne vagy kevésbé
2019. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen és a nagy zsíros gyulladt pattanások is nagyon szexik. El ne hidd! 🤣
2019. júl. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Nekem is van némi seb-/hegfétisem, vagyunk ezzel így jónéhányan. Pszichológusok szerint sok nőből vált ki gondoskodó reflexet a látvány.
2019. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem aranyos és szexi. De akkor ha mondjuk nem oknélkül támadt. Én nem ítélem el az erőszakot teljesen, mert ha megnézzük a történelmet akkor látjuk hogy sok mindent megoldott. A lényeg hogy nekem tetszik
2019. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!