Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te milyen okból füllentettél...

Te milyen okból füllentettél legutoljára?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Pont ma füllentettem. Megígértem a férjemnek, hogy ma gyalog megyek dolgozni ( 40 perc gyaloglás) mert ma a férjemnek kellett a kocsi. De biztos voltam benne, hogy csak délután fogja intézni az ügyét amikor már otthon leszek. Kocsival mentem. Megkérdezte, hogy kocsival vagy gyalog vagyok. Mondtam, hogy gyalog, nyugodtan menjen kocsival. De mondta, hogy csak délután 4-kor kell mennie. Szóval ma füllentettem.
2019. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nemrég születtek kiscicáink és pár hete egy ismerősünk mondta, hogy ők a feleségével épp egy új cicában gondolkodtak és elvinnék az egyiküket, a szüleim meg mondták, hogy jajj persze, vigyék el nyugodtan, amelyikük csak tetszik..Csakhogy épp ezelőtt pár perccel mesélte, hogy van egy kutyájuk, aki pár hónapja szétcincálta a szomszédjuknak a kertjükbe tévedt FELNŐTT macskáját...Pedig a kutya se ilyen nagy testű "vadállat" típus, valami kisebb testű Beagle keverék azt hiszem...És anyámék most ki vannak akadva, hogy így nem adhatják oda egyik kisbabacicát se nekik, mert a hülye kutyájuk egyből széttépné szegényt...És tegnap összetalálkoztam ezzel az ismerősünkkel és megkérdezte, hogy vannak a kiscicák, ugye még mindig áll az ajánlat, hogy elvihetnek egyet? Én meg azt mondtam, hogy igen, gondolom (mert nem volt szívem megmondani neki az igazságot..Meg amúgy is anyámék foglalkoznak inkább ezzel a kismacskás dologgal, ők kezdték el "hirdetni" is neki meg a feleségének, azután, hogy elmesélték azt a szomszéd macskás sztorit, szóval oldják meg ők)..
2019. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Mikor kérdezték a munkahelyen, hogy hogy telt a hétvége, és azt mondtam, jól, meg gyorsan. Valójában otthon feküdtem depisen egész idő alatt, de persze ez nem tartozik rájuk.
2019. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Tegnap, anyámnak.

Futár hozott nekem csomagot, és azt hazudtam hogy RAM-ot vettem a gépbe, fejlesztés gyanánt. (Valójában szexjáték volt) szerintem indokolt volt hazudni :D

2019. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A szüleimnek füllentettem hogy a tinderes randimat hol ismertem meg.
2019. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Barátom elment nyaralni, ő tök jól érzi magát, kérdezte, hogy én hogy vagyok. Azt mondtam neki, hogy jól, pedig igazából nagyon hiányzik már és nincs jó kedvem, de nem akartam, hogy ő emiatt esetleg rosszul érezze magát.
2019. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

#6

Ez egy jó taktika későbbre is. Egy barátunk csinálta mindig, hogy bárki is kérdezte tőle milyen volt a hétvégéje, a nyaralása, utazása, akármije, akkor csakis olyanokat mondott róla, hogy klassz, sima, nagyszerű, jó stb. Mert nem akarta hallgatni, hogy jaj te szegény, pont most zuhogott az eső amikor te mentél volna, jaj, hogy pont ilyen melegben ellett menned ...

Sokan a mai napig azt hiszik, hogy ő olyan szerencsés, hogy mindig jól alakulnak a dolgai - pedig csak nem akart panaszkodni és azt sem akarta hogy sajnálkozzanak rajta. És így akkor is jól érezte magát ha amúgy nem volt egyszerű a nyaralása vagy nem volt túl jó az útja - szemben azokkal, akik végig jól érezték magukat, de mindenki csak azon sajnálkozott utána, hogy pont elkapta őket egy vihar vagy lemaradtak egy járatról. Mintha az lett volna az egész.

2019. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként gratula annak, aki arra veri, hogy mindenkit lepontoz. Én felajánlom, hogy mindenki lepontozhat 0%-ra, csak hogy szerencsétlennek jobb napja legyen. Ráfér.
2019. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hülyék, azt mondtam, lefelé pontozzatok, nem fel.
2019. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!