Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azokhoz szól a kérdésem...

Azokhoz szól a kérdésem akiknek nincs érettségije felnőttként, nektek miért nincs?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
húgomnak nincs, akkor lázadó lexarom típus volt, 17 évesen besikerült a gyerek neki, de azóta megkomolyodott
2019. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolod, hogy akinek nincs, az tud GYK-t használni?
2019. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

12-ben, félévkor léptem ki a suliból, részben magán jellegű problémák miatt, részben azért, mert matekból tuti megbuktam volna (csak egyesem volt), a tanár utált, és még csak a pótvizsgán se mentem volna át, nemhogy az érettségi matek részén.

Aztán beiratkoztam esti suliba, és hiába voltak ott normálisabbak a tanárok, a problémáim ugyanúgy megmaradtak, és nem tudtam a tanulásra koncentrálni. Úgyhogy onnan is kiléptem.

Azóta gondoltam már rá többször is, hogy meg kéne csinálni, de egyrészt mindig van valami, ami fontosabb, és sok időt/távollétet igényel, másrészt igazából álmaim munkájához, amit élveznék is, és jól is keresnék vele, nem kell érettségi. Szóval bármennyire is furán hangzik, úgymond felesleges számomra, maximum elmondhatom, hogy van, és ennyi. Továbbra sem zártam ki, hogy egyszer leteszem, de nem tudom.

2019. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Mert nagyon nehéz😂😂😂
2019. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%

Barátnőm párjának nincs.

Eléggé buta emberke 18évesen éretségizett volna de buta volt képes volt mindenből megbukni.

Oké megprobálta kisegítőn ott sem ment 3 évig probálta esti fel öttképzéseken... Aztán már 26 és sehova nem veszik fel dolgozni.

Találkoztam már vele de nem fogyatékos vagy diszlexiás v diszkalkuliás... Semmni baja az ég egyadta világon mégsem tudja letenni évek óta és feladta.

De kb otthon él az ürge és ennyi nem képes semmilyen munkára a barátosném meg dolgozik együtt okj-tünk.

Szo inkább már csak vergődik mint a hal a parton h se pénze se munka se érettségi semmi szakma

De olyan drága dolgai vannak h én se engehdetrm meg xd szal ott szerintem nevelési probléma volt


De pl volt munkatársam érettségi nélkül nonstop 12orában ügyfélszolis :D szal mind más

De ő is ismerőssel került oda mint pénztáros 8osztályosok...

2019. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Családban többeknek nincs. De van szakmájuk. Azzal normális munkát találtak, egyetemre nem akartak menni, így nem tartották fontosnak.
2019. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert annak idejen a szakiskolat valasztottam.
2019. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutott. Szakma evidens volt. Amikor kész lett mentem dolgozni. Engem sose ért miatta hátrány.
2019. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert 16 évesen úgy döntöttem, otthagyom az iskolát és világutazó életmûvész leszek.
2019. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!