Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életetekben a...

Mi volt eddigi életetekben a legdurvább dolog, ami mondták nektek?

Figyelt kérdés
Nekem a legjobb barátnőm dühében, hozzám vágta,hogy soha az életben nem leszek olyan sikeres,mint ő,ha mindent beleadok sem.3.éve jártam akkor ő egyetemre.Én egy szerinte büfé-szakra, ő meg közgazdásznak tanult.Annyira szíven ütött,hogy a mai napig fáj,ha eszembe jut.Már 2 éve nem beszélünk.De ez a mai napig fáj.
2019. júl. 4. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

medvét, annál durvább nincs


a siker nem a büfészakos diplomádtól függ, sokan papír nélkül sokkal sikeresebbek, mint más 3 jogi diplomával

2019. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Te mit tanultál? Végül elvégezte? És te elvégezted? Mit dolgozol most?
2019. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
"Haltál volna meg."
2019. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Elég nagy proli a volt barátnőd...Nekem is van ismerősöm, aki közgazdásznak tanult, de még egy takarítónak, kukásnak se mondana ilyet.

Amúgy elég sok durva dolgot mondtak nekem, nem tudok választani közülük :/

2019. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
89%
Hogy hiba volt bevállalni engem, egy csalódás vagyok, szart se ér az életem, kár volt idáig tartani mert nem hoztam semmi elvárást, legalább szép lennék vagy valami dehát... Monológ by anyám kb. 13 éves koromból. Egyébként nagyon engedelmes, kitűnő tanuló gyerek voltam aki még a lélegzetvételét is az ő parancsaikhoz igazította. Azóta se tudom hogy végülis mit várt volna tőlem de jó ideje le is szarom már.
2019. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Magyar szak és igen, elvégeztem.Ő is elvégezte.Én egy elég jó nevű cégnél dolgozom.A fizetésem nagyon jó,viszont én így vagyok boldog.Még ha nem is értem el nagy dolgokat 23 évesen még.
2019. júl. 4. 20:56
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Talán az amikor még általánosban közös fényképet akartunk készíteni a barátaimmal az udvaron amikor az egyik fiú azt mondta:

- Fanni is benne lesz?De olyan csúnya hogy szétrobban a kamera.

Pár napra rá megint megkaptam ezt de egy másik fiútól.Miközben képet csináltunk megszólalt: -Jaj de csúnya ez a Fanni!Ugye milyen csúnya? És közben grimaszolt.

Ezek egy életre nyomot hagytak bennem évek óta nem készült rólam fénykép csak ha valaki lefotózott úgy hogy nem láttam még a középiskolai tablómon se vagyok rajta. Ha bele kell néznem egy kamerába rögtön elsírom magam.

2019. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

"Azért van macskád, hogy valaki szeressen."

Ezt mellette voltam, nem nekem címezte, de rólam, és direkt úgy, hogy halljam: "XY (én) regisztrált a rondarandira, de senkinek nem kellett, ezért letörölte magát, azóta depressziós."

"Mondd el neki, mennyire ügyes vagy, azzal tuti lerázod. De szerintem nem akar tőled semmi."

Ezt mind az a fiú mondta, akivel nagyon sokáig alakult köztünk valami, és nagyon szeretem a mai napig, ezek ellenére is. Amúgy sokkal több ezekhez hasonló mondata volt, csak gondoltam, nem írok kisregényt.

2019. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
33%

"Kiábrándító vagy"

Ezt az után kaptam,hogy biztosítottam, arról,hogy mennyire szeretem és mindig mellette állok majd.Másnap fizikailag is beteg lettem,lázas meg ilyenek.Nem értettem.Előtte még mondta,hogy barátkozni akar velem.Talán csak túl jó színész volt.Nem tudtam még kiheverni a szavait,mert egy elég rossz időszak megkoronozázásaként élem meg a mai napig.

2019. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
Vannak munkakörök ahol az embert naponta küldik el többször melegebb éghajlatra. Ha kicsit fáradtan vagyok, akkor rosszabbul viselem, de egyébként már felsem tűnik. Itthon szokás a másik zsebében turkálni. Ki mennyit keres, ezért mennyit dolgozik. Ennél azért vannak fontosabb dolgok is az életben. Pl szabadidejét mivel tölti. Lehet nincs sok, de az tartalmas. Valakinek ennyi is elég, hogy a többi őrült és tortetovel ne foglalkozzon.. F
2019. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!