Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha egy...

Szerintetek az gáz, ha egy emberrel egy nap kétszer összefutok méghozzá ugyanott?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi,hogy van egy csaj aki évfolyamtársam.Tudja ki vagyok,volt már vele órám.Még sosem beszéltünk.Ma reggel mikor mentem a bicikliúton akkor szembejött velem,eddig semmi különleges.Viszont ma este amikor elmentem boltba,és mentem haza akkor kint ült a barátnőjével a bicikliút mellett a padon,pont ott ahol reggel keresztezték útjaink egymást.Nekem kínos volt,mert reggel is összenéztünk,meg most este is.Éreztem,hogy feltűnt neki.Mintha valami nevetést hallottam volna amikor megláttak.Szerintetek?Ez gáz?Hogy pont ugyanott ahol reggel,egy méterrel sem arrébb.Ti mit gondolnátok a helyében?Azt megjegyzem,hogy hosszas keringés után indultam el arra,mert vacilláltam,hogy melyik a rövidebb út hazafelé,lehet azt is látták,hogy gondolkozok merre menjek.19/F

2019. júl. 4. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2019. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Latszik hogy szunido van, raernek a gyerekek...
2019. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
A közelben lakik, gyakran jár arra. Egymásra néztetek, mert arra van a szemetek. Ne gondolj bele többet, mint ami.
2019. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés a gáz.
2019. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teddy, baromira megfiatalodtál! :D
2019. júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy nagyon durva dolog. Képzeld én ma a boltban egy emberrel 3-szor összenéztem miközben keresgéltem ami kell, egyszerűen hihetetlen. Hallottam is ahogy a hátunk mögött mondták, hogy "ezekkel egyszerűen nincsen bírás, már harmadszor is egymásra néztek".


Most komolyan? Itt tart néhány 19 éves, hogy már az gáz ha egy nap kétszer összenéztek valakivel? Nyugodjál meg, ha neki több esze van mint neked akkor ő nem csinál belőle ügyet, hogy egy nap kétszer látott, és egyáltalán nem érdekli, hogy merre mentél haza.

2019. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy pszichológus felé kéne menned, mert valami marhára nincs veled rendben...:-/
2019. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aludj egy nagyot! Halucinálsz. A pihizés segít:)
2019. júl. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aludtam,és most egy kicsit jobb.:)Tényleg elég hülyeség volt kiírni ezt a kérdést,na de mind1:)
2019. júl. 5. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem megnevettetett, szóval már volt értelme. :)
2019. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!