Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyének fognak nézni, ha...

Hülyének fognak nézni, ha megkérdezem, hogy van-e zuhanyfüggöny a fürdőben?

Figyelt kérdés

Egyetemre készülök és e-mailt tervezek írni a kollégiumnak. Hülyének fognak nézni, ha megkérdezem, hogy van-e függöny? Mert hallottam több kollégiumról, ahol nincs, de én nem szeretnék olyan helyre menni.

Számomra ez egy fontos szempont, de nem tudom, hogy más hülye kérdésnek találja-e.



2019. júl. 4. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Az meg se fordult a nyomi fejedben, hogy vegyél egy ezer forintos zuhanyfüggönyt, ugye? Inkább égeted magad itt is, a koli igazgatója előtt is. És te vagy a jövő záloga? Dögöljek meg, ha kiváltom!
2019. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
1. És te nagyon okos, ha nincs zuhanyfüggönytartó se, hova szerelje fel csóri a kis ezer ft-os zuhanyfüggönyét? :D
2019. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

2, okoska, tényleg akkora kihívás feltenni egy zuhanyfüggönyt karnissal?

Akkor ez nem egyetem, hanem kisegítő iskola bammeg!

2019. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Mert egy zuhanyfüggyöny az egy világmegváltóan fontos dolog...édes jó istenem, mondd, hogy nőből vagy.
2019. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Nincsen tesa ott. Amugy meg nem is kell oda majd elmúlik ez a szégyenlőség haver.
2019. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Jóformán egy kollégiumba nincs zuhanyfüggöny. De nem is értem mit kell ezen kiakadni. Mész akkor ha nincs bent senki, vagy ha ott vagy hát ott vagy, veled azonos neműekkel leszel, nem fognak téged bámulni. Válaszfalak meg vannak, nem értem mit kell ezen problémázni. Nálunk a koliba a legszégyenlősebb lány is simán lezuhanyzott minden nap,akkor ment amikor a többiek már túl voltak a fürdésen, de ha esetleg betévedt oda valaki nem takargatta magát meg semmi. A legbelső fülkébe ment ahova nagyon nehezen lehetett belátni és ott vígan el volt.

Mellesleg néhány kollégiumba vannak olyan szobák amihez tartozik fürdő, tehát ott maximum a szobatársaiddal kell osztozni.

2019. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogom szétfúrni a falat, hogy felszereljek egy függönytartót. Egyébként meg ha mindenhol elég lenne vinni egy függönyt, akkor sehol nem lennének függöny nélküli zuhanyzók.

Másrészt meg ennek elvileg valamilyen higiéniai oka van, mert hogy a függönyöket senki nem tisztítja, tehát ha vinnék függönyt és fel is tudnám rakni, akkor sem hagyhatnám ott. Utána pedig hogy szárítanám meg?

2019. júl. 4. 23:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ikeában kapni teleszkópos zuhanyfüggönytartót, amihez nem kell fúrni. Kihúzod a megfelelő méretre, megszorítod és kész is. Fél perc feltenni, két másodperc lekapni.
2019. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd m eg nyugodtan, nem lesz semmi baj. Amúgy valszeg annyisn jelentkeznek be hozzájuk,h én azt gondolom, a nevedet nem feltétlen jegyzik meg. Amúgy ha hülyének néznének se ér semmilyen hátrány szerintem; ellenben tudni fogod a választ. Úgyhogy szerintem kérdezd meg bátran
2019. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*viszont lehet, hogy pl a portás aki veszi föl a telefonokat, nem feltétlenül járkál fel a szobákba, de lehet, hogy még igy is tudja, vagy pl éppen ott megy el valaki a pultnál, akitől gyorsan meg tudja kérdezni. De szerintem az az általános, hogy van zuhanyfüggöny. Sőt, nekem még egyszer egy szállodában iígy is sikerült kipacsálni a vizet; valami nem annyira jó minőségű függöny volt, vagy nem annyira jól volt megcsinálva, berakva oda a helyére; vagy lehet mind a kettő. Meg pl lehet raktak még oda valamit a szobába talán, amíről asszem , akkor arra következtettem, hogy lehet, hogy az alattunk lévő szobából szólhattak akár, hogy csöpög a plafon. De egyébként nem tudom. Azt se, hogy voltak-e éppen akkor alattunk .Amúgy 8 emeletes szálloda, és mi a 3.-on laktunk:)
2019. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!