Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összehasonlítás győri vagy...

Összehasonlítás győri vagy pécsi egyetem szülésznői tanulmányok?

Figyelt kérdés
Kérem akinek tapasztalata van segítsen, két Egyetem között dillemázok. Köszönöm előre is !

2019. júl. 7. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Győrben nincs is orvosi.
2019. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ÉS ez kit érdekel, első???


Kérdező, ha komolyan érdekel, mindkét helyen meg fogod tanulni a szakmát...

2019. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Győrben egészségtudományi szak van. Végül is a szorgalom és a szakma iránti "szerelem" sok mindenen átsegit. Azért köszönöm a hozzászólást.
2019. júl. 7. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
#2: Nagyságrendekkel jobb az orvosi ellátás azokban a városokban, ahol van orvosi egyetem. Miskolcon például másfél hónapot kell arra várni, ahová Debrecenben a jövő hétre kapsz időpontot.
2019. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont kismamát és szülő nőt nem küldenek haza időpont híján, szóval pont ugyanúgy lehet gyakorlatot szerezni a győri, mint a pécsi kórházban.
2019. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok ismerősöm volt/van a szülésznői képzésen Győrben és mind szerették. Az anatómia tárgyak szivatósak de hát nyilván nem titkárnőnek tanul az ember, muszáj képbe lenni. Ettől függetlenül nekem mindegyikük csak dicsérte és mind el is végezték 4-5 éven belül max.
2019. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!