Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezekért ti is bosszút állnátok?

Ezekért ti is bosszút állnátok?

Figyelt kérdés

Van egy balhés 6-7 tagú magyar társaság, akik ki beszélnek minket mindennek a hátunk mögött. Minket meg akartak verni nem rég egy buliban úgy, hogy többségben voltak. Utána nem mertek jönni, amikor egálban lettünk volna. Na meg van ott olyan, aki csajokat gel pofoz erősen, de talán már ütött is meg lányt. Pl az egyik haverom barátnőjét is fel pofozta. 1 hete, na meg viperája meg könnygáz spraye van. Szóval inkább ki kell provokálni azt, hogy ők üssenek előszőr. Ami lehet nem lesz nehéz. Szerintem mindenki edz, nálunk is, náluk is, én is nyomom 16 hónapja. Azt nem tudok ki milyen küzdősportot űz. Én jártam 1 év thai box-ra, de nélküle is jól verekedtem annó. korosztály nálunk és náluk is 17-20 kb. Bár én még csak 3 hét múlva leszek 17 :D. Testalkat pedig vegyes, de nálunk van egy olyan srác aki kb 2m magas 100 kg, ki van gyúrva és rendészeti suliba jár, Náluk is van nagyobb 1-2 darab, de azért nem egy ilyen. Én közepes testalkatú vagyok kb, szerintem a vékonyhoz közelebb vagyok. Olyan válaszokkal ne gyertek, hogy hívjuk

ki rájuk a rendőrséget. Meg stb, stb. Mert nem lesz ilyen, más módon akarjuk ezt megoldani! Mert lányokat pofozgatnak meg bele kötnek mindenkibe akit nem ismernek. Az ilyet az ember maga akarja szét verni.



2019. júl. 8. 10:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem cigányok. Mert szerintem mindenki azt hinné, pedig elit gimnazistás magyarok, mégis ilyenek. Amúgy az a srác aki meg pofozta a csajt is kicsit nagydarab és járt 1,5 évet kyokushinra!
2019. júl. 8. 10:58
 2/12 anonim válasza:
2019. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Huzzál már tróll! Én nem írtam olyan összeszedetlenűl mint az!
2019. júl. 8. 11:17
 4/12 anonim válasza:
Kérdező , igen én is azt csinálnám amit Te tervezel , de ésszel .
2019. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
#3 tehát igen, az us te voltál :D
2019. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem én voltam, ne vádaskodj már! Te meg egy tróll kis 13 éves vagy!
2019. júl. 8. 11:34
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 Akkor lessük ki őket, áljunk eléjük beszélgetni velük, aztán megmondani nekik, hogy jöjjenek nekünk! És ha nekünk jönnek mehet a tánc?! Ha ez így össze jön, ha meg nem közűlünk úgyis lesz olyan aki elkattan és nekik megy!
2019. júl. 8. 11:36
 8/12 anonim válasza:
Akkor csapjatok oda , mikor a legkevésbé számítanak rá . Az se baj , ha nincs egyben az egész bandájuk . Sőt az még jobb , de Ti igyekezzetek lehetőleg mindig együtt lógni . Amennyiben van rá mód akkor a csapat " vezérét " kellene kicsit jobb belátásra bírni . Említetted a viperát meg gáz spray-t . Gondolom előbb lefújna titeket , majd a viperával folytatná , erre nayon figyeljetek . Ha ők mondanak helyet és időt , nehogy belemenjetek , mert nekik kedveztek ezzel . Előbb beszéld meg a hasonlóan gondolkodó haverjaiddal a részleteket .
2019. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
*erre nagyon figyeljetek
2019. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rendben persze, mert amúgy sima bunyóban szerintem mi nyernénk. De a gázsprayt meg a viperát azt pláne nem használhatja csak úgy, de ha be lesznek herbázva akkor lehet nem fogja érdekelni őket, hogy mit kaphat ezért!
2019. júl. 8. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!