Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érzem jól magam...

Miért nem érzem jól magam emberek között? Nem tudok megmaradni köztük

Figyelt kérdés

3,5 éve halt meg a párom azóta nem járok sehova csak kaját vizet venni. Dolgozni sem járok már. Most akartam menni dolgozni boltba de elsőnap nagyon rossz volt én nem tudok emberek között lenni.

Nem is beszéltem senkivel csak mostanában szokott hívni a hugom és vele beszelek meg irkalunk. Jöttek hozzám barátnőim szüleim de senkinek nem nyittam ki az ajtót

Meg szoktam hogy egyedül voltam sokáig azért rossz most? Mit csináljak? 25 éves vagyok


2019. júl. 8. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Megszoktad, igen. Kijöttél a gyakorlatból. A komfortzónád a béka segge alatt van.

(Most nem tudom, hogy a gyász jelen van-e még. De ha igen, akkor pszichológushoz kéne fordulni, mert tovább kell tudnod lépni!! Főleg ilywn hosszú idő után. Ő is azt akarná, hogy talpraállj, biztos vagyok benne)


Ezt kell visszatornásznod. A lényeg a FOKOZATOSSÁG!

Nem fogsz tudni rögtön munkábaállni emberek közé. Teljesen rendben van ez. Én szociális fóbia miatt éltem ezt át. Nagyon rendes a tesódtól, hogy próbál segíteni. Ezt kéne kibővíteni picit. Mindig kicaivel kijjebb kell mozdulnod a komfortzónából, így lehet sikerélményed. Találd meg, hogy milyen lehetőségeid vannak! Lehet menni kocogni, vagy aztán csak sétálni a városba. Ügyet intézni. Később tanfolyamra beiratkozni, és munkába állni.


Sokkterápia ritkán tud eredményes lenni.

2019. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!