Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt hallottam, hogy Balaton...

Azt hallottam, hogy Balaton Sound-on bejáratnál a nők megtesznek bármit csak vigyék be őket. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem unjátok még? Miért nem mész oda és nézed meg?
2019. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármit? Akkor jöjjenek betonozni :-)
2019. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez általánosítás...

Biztos van olyan is..akinek nincs önbecsülése és igen..

De nagyobb az esélyed arra, hogy nem találsz ott ilyen lányt...

2019. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Én azt nem értem, hogy minden évben ezen nyavalyognak itt, szerintem ugyanazok az emberek, amikor eljön a fesztiválszezon. De akkor miért nem nézik meg? Ja ahhoz hangok, csak egy kis tehetetlen nőekézésre futja. Jön a Sziget, akkor is teli lesz az oldal ilyen kérdésekkel, ahelyett, hogy akkor uzsgyi nőznének.
2019. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Az ideji Balaton Sound vasárnapig tartott, nem?
2019. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a gúnyos kisarkítása a dolognak. Nyilván nem fizikailag állnak a sound kapujában. De való igaz, hogy vannak olyan ribik és krvák, akik szexszel vesznek fesztiválbérletet tehetős férfiaktól.
2019. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Szánalmas ez a sok Balaton Soundos kérdés és a sok nőtlen szerencsecsomag aki azt hiszi, hogy ha eddig nem jött össze, akkor majd ott felszed 1-2 részeg csajt. Nem fog sikerülni.


Ki kell hogy ábrándítsalak, megjártam már pár fesztivált és pár Soundot, nem találkoztam az általad említett "belépőért bármit, még cumizok is" csajjal. Általában baráti társasággal mennek vagy pasival.


De ha van is 1-2 ilyen lány, az sem a lúzerekhez fog odamenni, vannak azért életrevalóbb pasik is a fesztiválokon.

2019. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!