Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan/miben tudnék eredményt...

Hogyan/miben tudnék eredményt elérni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék elérni végre valamilyen eredményt.

Sportban nem nagyon tudok, mivel igaz táncolok de versenyre nem mehetek. Jobb oldali dongalábam van (2-szer műtött), ha szembe mennék veled nem vennéd észre, viszont nagyon megterheli az a sok mozgás. Meg is mutatta, mivel egy fél éve edzésen sikeresen letört a jobb térdemből a porc és részlegesen az izmom is elszakadt. Megműtöttek vele, tehát ebben a félévben megint nem táncoltam. Szeptembertől fogok vissza térni, de nem mehetek versenyre, mivel túl kockázatos.

A tanulásban sem nagyon tudom, igaz nagyon jók a jegyeim, de csak azért mert a szüleim nagyon húznak hogy tanuljak. Amúgy nem tenném.

Hogyan/Miben tudnék bármi eredményt elérni amire büszke is vagyok?


16/L



2019. júl. 11. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Művészkedj valamit, az biztos segít!

Vagy kezdj el naplót írni. Tűzz ki célokat.(nekem most épp 50 könyv elolvasása az)

Nem csak iskolában lehet tanulni. Megtanulhatsz vezetni, főzni, horgolni, bűvészkedni... Hogy csak párat említsek.

Az is sikerélményt okozhat, ha elkezdesz nevelgetni egy növényt, vagy ilyesmi (legalábbis nekem bevált ez)

Egyébként sportolhatsz, az emberek egy nagy része egyáltalán nem is erősíti(tehát terheli) a lábát, hasra, karra, stb. is lehet gyúrni.

De miért nem keresel egy munkahelyet, főleg, hogy nyár van?! Már megteheted. Annál nagyobb sikerélményt kevés dolog okoz, és büszke is lehetsz rá.

2019. júl. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyet kihagytam, indíthatsz YouTube csatornát/blogot is, izgalmas dolgokat lehet vele kezdeni.

Sok sikert!

2019. júl. 11. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, hogy ezután magadtól is tanulsz. És: magadért. Ne a szüleidnek meg ne a tanáraidnak.Pl válassz szakmát, ami tetszene és kezdj el tanulni, hogy najd az érettségire is könnyebb legyen, meg olvass utána szakmáknak, pl újságíró, lakberendezés, dietetikus, pszichológus, annyi szakma van, és olvasgass cikkeket róluk. Legyél "mini szakértő". Ez csak azért hasznos, hogy ne 18 évesen kapkodj, hogy jaj mihez kezdjek.


És tényleg olvass, regényeket, klasszikusokat, verseket. Minden elolvasott betűvel sikeresebb leszel.


Siker a házimunkában.

2019. júl. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
A hobbidban legyél sikeres, ne olyanban, amit nem szeretsz csinálni :)
2019. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!