Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 10 éve nem nézek tv-t csak...

10 éve nem nézek tv-t csak netezem. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ühüm.

Habár hazudok. Néztem TV-t nem túl rég. Hátulról, meg szétszedve. Az ér?

2019. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb. én is így vagyok.Van tv állvány,rajta a Tv,de soha nem kapcsolom be,eszembe se jut.Csak dísz.
2019. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Én meccset szoktam nézni a TV-n. Meg néha bekapcsolom miközben játszok a gépen hadd zörögjön. Bár, most agyalok egy konzolon.
2019. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok így vele. Ugyanúgy tvzek mint régen
2019. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Metionin ***** válasza:
Dettó. 10 éve költöztem el a szüleimtől, azóta nem néztem tv-t és nem is hiányzik. Addig sem néztem igazából, faterom meccset bömböltetett rajta mindig kb. gyerekkoromban néztem utoljára rajzfilmeket a hétvégi matinékban :D
2019. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha otthon vagyok, ott nézek TV-t, de leginkább csak céltalanul, vagy ha valami kedvenc film megy.


Sorozatok, filmek jobbak letöltve reklám nélkül.

2019. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
TV adást 12 évesen néztem utoljára. Azóta is van TV-m, ami a számítógépre van kötve. (bár elég kicsi volt). Most vettem egy 143 centiset, ez külön van a géptől, bár HDMI van, ha játszani akarnék, illetve szervert is csináltam, hogy a letöltött 8-40 gigás filmek elmenjenek rajta. Ezen kívül Netflixre vagyok előfizetve, illetve youtubera használom. Sima kábelem azóta sincs és soha többé nem is lesz. (ha lesz reklám a streaming szolgáltatásnál, akkor az is megszűnik)
2019. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Soha nem is tévéztem. Meccsek streamen külföldi kommentárral, a filmeket pedig letöltöm.
2019. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem 10 csak 6 éve, amióta beköltöztem apumhoz. Nem fért volna el a szobámban, aztán meg igényem sincs rá. Ha valamit meg akarok nézni azt vagy sorozatbaráton, vagy hasonló oldalon megnézem...
2019. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt mondom, 50 alatt már senki nem néz tévét. 10 éve még néztem, aztán inkább csak háttérzajként, megszokásból ment. Most már csak arra van, hogy ha letöltünk valamit néha azon nézzük. Tévéműsorokat próbáltam nézni, mert szerettem tévézni, de semmit nem találtam. A sorozatokat is letöltöm mert nem érdekelnek a reklámok. De ha van valami műsor ami érdekelne, mint mondjuk az X faktor volt, meg általában a "tehetség"kutatók, azt is csak úgy tudtam megnézni, hogy mindig a lényegre ugrottam, így 20 perc lett belőle és rájöttem, hogy ezt is unom. Úgyhogy maradt a sorozatletöltögetés.
2019. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!