Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Instagram modellek-csak én...

Instagram modellek-csak én nem értem ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Mármint arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen "instagram modellek" nek honnan van ennyi pénzük. Ha végignézzük az instájukat látni hogy mennyi helyen voltak már , drága szállodákban szállnak meg, márkás ruháik vannak, edzőteremben vannak, és nyilván nem dolgoznak napi 8 órát. Akkor mégis hogy? Itt nem a celebekre gondolok elsősorban hanem azokra a lányokra akikről se tv ben se youtubeon nem hallani és mégis ilyen nagylábon élnek. Akkor hogy csinálják?

2019. júl. 12. 01:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Talalkoztam mar hasonlo kerdessel itt.

Feltelezem a termekeket ugy kapjak az adott cegtol, a reklam miatt.

Amugy lehet ebbol folyik be ennyi penz, de az lehet hogy hatulrol tamogatjak szulok, pasi egyeb szponzor.

A lanyoknak siman eltudom kepzelni, hogy mivel olyan kulsejuk van valaki nagyon bokezuen ellatja oket.. if you know what I mean.

Lehet csak siman "jo helyre" szuletett es ez az instagram neki a hobbija..

2019. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A 70% prostitualt, 20%-nak full kamu az egesz Instas elete, 10% meg gazdagnak szuletett.
2019. júl. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

@03:44


Kis túlzásokkal de igen, ez eléggé közel áll a valósághoz.

2019. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szponzorok.

Ilyen instacicákat nem követek, de pl néztem olyan utazós csatornát, ahol egy utazási iroda elküldte az embert valami trópusi helyre, fizették neki, csak posztoljon róla.

Meg néztem egy cikket, hogy hogy működik, ha ilyen instamodell egy szállodával akar együttműködni. A luxusszállodában van lehetősége pár napig ingyen ott lenni, ha cserébe posztolnak, persze itt elég szigorú elvárások vannak, komoly protfóliót kell villantani ahhoz, hogy egy szálloda szóba álljon az emberrel.

Lehetőség az is, amit feljebb említettek, hogy apuci/anyuci, vagy az aktuális kan pénzeli.

Az is lehet, hogy vállalkozó/szabadúszó, amellett simán tűnhet úgy, hogy nem dolgozik. Nekem egy ismerősöm van, aki állandóan utazgat Ausztráliától Kanadáig, neki egyszerűen kevésbé kötött munkája van, és kész, akkorról ismerem, mikor egyetemistaként a belét kidolgozta, hogy életben maradjon, csak azóta beindult a karrierje, nem irigylem tőle, megérdemli.

Vagy az is lehet, hogy simán 8 órázik valahol, ilyen twitchen láttam, csaj esténként fent lóg mélyen kivágott pólóban, produkálja magát, dől neki a lé, napközben meg amúgy elmegy dolgozni, ez csak mellékes.

Vagy az is egy lehetőség, hogy a dolgai csak drágának tűnnek, én is voltam már Afrikában, sokak szerint ez hű meg ha, a valóságban egy hét a Balatonon drágább lenne, mint az az utazás volt. :D

Vagy pl van egy volt osztálytársam, aki ugyan nem instamodell, de azért van pár követője, mostanában mindig tengerparton pózolós képeket rak fel, mert éppen olyan országban van tanulmányi ösztöndíjjal. (Másik 3 ismerősöm hasonló módon Ázsiában (Japán, Kína) van ösztöndíjjal, csak ők nem posztolgatnak róla annyit :D )

Szóval van egy pár lehetőség.

2019. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Úgy láttam ezek a lányok úgy 15-21 évesek, a szülők ilyenkor még magukkal viszik őket nyaralni, egy-egy 2-3 napos wellness nem az a felső kategória amit ne engedhetne meg magának egy 3-4 tagú család, főleg ha van legalabb 2 kereső, és egyetlen ilyen alkalommal is lehet gyártani vagy 30 olyan képet ami olyan mintha mindig máshol lennél éppen. Nem kell ebbe mindig valamilyen szintű prostitúciót látni, ezek a lányok azt látják, hogy ez a normális, mert ebben nőttek fel. Mármint a vastagon szűrővel készített beállított képek megosztogatásában. Lehet azt nem is értik mit jelent az,hogy ezeket mindenki számára elérhetővé teszik, a szüleiknek meg fogalmuk sincs róla hogy működnek ezek a felületek.
2019. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azert dontsuk el, hogy most 20-25 eves szepsegkiralynokrol beszelunk, 15 eves tiktokos lanyokrol vagy random egyetemista lanyokrol, akik hebe-hoba nyaralnak.:D
2019. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Írnál példákat? Pár ilyen lánynak az insta nevét.
2019. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 Cloeknows, Emcibeauty, Omolnar Nella, Farkas Timii, Bona Bianka, B Nagy Réka,
2019. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gönczi Aliz, Forsztner Csenge, Csenge Varga, Markó Rebeka, Boglárka Kamarás, Szilvi Bui, Szentgyörgyi Rita, Miss Jázmin, Alexandra Kiss, Pásztor Virág, Zsigmond Angii, Dominika Telek, Dóra Gál
2019. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van még egy pár 😂😂😂
2019. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!