Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Instagram modellek-csak én...

Instagram modellek-csak én nem értem ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Mármint arra lennék kíváncsi, hogy az ilyen "instagram modellek" nek honnan van ennyi pénzük. Ha végignézzük az instájukat látni hogy mennyi helyen voltak már , drága szállodákban szállnak meg, márkás ruháik vannak, edzőteremben vannak, és nyilván nem dolgoznak napi 8 órát. Akkor mégis hogy? Itt nem a celebekre gondolok elsősorban hanem azokra a lányokra akikről se tv ben se youtubeon nem hallani és mégis ilyen nagylábon élnek. Akkor hogy csinálják?

2019. júl. 12. 01:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Farkas Timi meg a modell szo egy oldalon? Haha :D Amugy en a @annavasony, @eszterwolf, @reikanagy, @enikok felekrol beszeltem.
2019. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én most nagyrészt vloggelrt meg tik tokost írtam, de amúgy fiúk közt is van csomó
2019. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezek közül kb egyet se ismerek. 😂
2019. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, te kikre gondolsz? Írnál te is neveket?
2019. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem szeretnék konkretizálni, a kérdésben is azért nem említettem senkit. Nem szeretnék senkit kibeszélni aki ezzel foglalkozik csak arra voltam kíváncsi hogyan működik ez az egész. Szinte mindenki ismer amúgy is jópár ilyen embert és sokan nevek említése nélkül is értették a kérdésem lényegét.
2019. júl. 12. 23:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak nagyon nem mindegy, hogy kikre gondolsz...
2019. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ők amolyan élő reklámok. Gondolj arra, hogy egy hirdetőtábla, ami mondjuk a Nyugati pályaudvarnál van kiállítva, több emberhez juttatja el a reklámozott anyagot, mint egy plakát valamelyik mellékutcában a belvárosban. A nagy szállodák, ruhamárkák, cégek is így vannak ezzel, akinek többszáz követője van, az több emberhez tudja eljuttani az általa hirdetett termékeket, szolgáltatásokat.

Ahhoz, hogy valakinek sok követője legyen, kell egy nagy adag szerencse is, meg persze "kemény munka", ha lehet az állandó telefonon lógást annak nevezni. Ezek a lányok a nap 24 órájában tökéletes sminkben, ruhában pózolnak, hogy utána feltölthessék a képeiket, és ha szerencséjük van, felfedezi őket valaki, aki némi pénzért cserébe eljuttat nekik egy ruhát, egy pár cipőt, vagy felajánl nekik egy arckezelést például, amiről utána az insta-csajszi ír egy erősen elfogult véleményt, és posztol róla. Egy idő után egyre nagyobb cégek keresik fel, esetleg állandó munkát ajánlanak neki, ami aból áll, hogy x összegért kell 20 képen megjelenítenie a reklámozni kívánt terméket, és ha ezzel sikere lesz, az neki és a cégnek is kedvező.

2019. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!