Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magamba zárkózós vagyok férfi...

Magamba zárkózós vagyok férfi létemre, ez milyen nőknek jön be?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt gondolatolvasó képességre lesz szükség a kérdés megválaszolåsához...
2019. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyiknek sem. Kivéve, ha nagyon jól nézel ki, vagy nagyon gazdag vagy.
2019. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pénzzel lehet mindent kompenzálni.

A nők pedig szeretik a papucs férjet.

2019. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván ez egy nőnek se jön be, másért fognak szeretni. Ezt csak "elnézik" neked. Tehát kompenzálnod kell valamivel, vagy szedd össze magad, és legyél nyitottabb! Valahogy fel kell szedned a kiszemelt nőt!
2019. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem lesz soha senkim
2019. júl. 13. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez a te bajod, nem a zárkózottság.

Hogy a legkisebb nehézségre feladod és be vágod a durcát, mint egy gyerek. Na meg magadban nyilván mást hibáztatsz.

Ez a könnyű út. A gyenge, szánalmas roncsok útja, akiket pont a hozzáállásuk miatt nem szeretnek mások, mert lehúzza őket a te negativitásod.


Két opciód van: megmaradsz ilyen szánalmasnak.

Vagy keresel valami kiutat. Van, sokféle. Csak egy a baj: ahhoz neked nem elég álmodozni róla, hanem erőt kell fektetned bele. Mint az élet minden területén.

Mondjuk engem nem érdekel, melyiket választod, úgyhogy nekem ne is magyarázkodj, magasról teszek rá. Ez egy tanács volt. Vagy megfogadod, vagy így jártál.

2019. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zárd magadra az ajtót, úgy jobban lepontozhatod a válaszokat.
2019. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Például nekem, de nem társkeresési céllal vagyok itt. Én is introvertált vagyok, nem szeretem a harsány, pörgős embereket.
2019. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak nők akiknek az ilyen pasik jönnek be. Többnyire olyanok, akik szintén zárkózottabbak, vagy akik az ún. "kedves nővér" típusba tartoznak, vagyis gondoskodó lelkűek, szeretnek másokat ápolni, vigasztalni, gondoskodni róluk lelkileg. Csak ilyenekből nincs túl sok, ezért nehezebb rájuk találni. Szerintem célzatosan keresd őket.
2019. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!