Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek meg valakit...

Hogyan kérjek meg valakit Instagramon, hogy ő megváltoztassa a nevét Instagramon? (többi információ lent)

Figyelt kérdés
Pontosabban: Ennek a valakinek nincsenek posztjai, se követői, és ő sem követ másokat, ráadásul profiképe sincsen, és a biójába sincsen semmi. (ezekből kikövetkeztetve nem nagyon használhatja a fiókját) Igazából számomra fontos lenne az a név. Hogyan mondjam meg neki, hogy változtassa meg azt valami másra? (ha egyáltalán látja az üzenetemet...)(Hozzáteszem: fogalmam sincs, hogy mi az anyanyelve, de majd szerintem hogyha egyszer összeszedem a bátorságomat és írok neki, akkor majd valószínüleg angolul fogok neki...)

2019. júl. 13. 17:15
 1/7 A kérdező kommentje:

Upsz... Erre nem figyeltem. Bocsi, de a kérdésem egy kicsit zavaros lett. 😓 A kerdésem így szólna:

"Hogyan kérjek meg valakit, hogy változtassa meg a nevét az Instagramon?"

2019. júl. 13. 17:19
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Csak az az egy felhasználónév van a világon?
2019. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem a saját neved használod instán? A probléma meg lenne oldva. Te mit szólnál ha valaki írna neked hogy változtasd meg a neved csak mert neki az tetszik? Én kiröhögném. Amúgy neked is lehet ugyan az a neved tegyél utána egy számot vagy valami.
2019. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Valami nagyon apró vàltoztatàssal neked is lehet ugyanaz a neved. Én am nem foglalkoznék veled😂
2019. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

#3: Nem mindenki szereti használni a saját nevét Instán, főleg azok nem, akiknek komolyabb céljuk van vele, és nem akarnak teret adni a hülye ismerőseik zaklatásának.

Nem mellesleg ma már a teljes, hivatalos név elég sokat elárul az emberről. Bárki foghatja magát, beütheti Kovács Mariska nevét a Facebookra, és egy kattintással már a legbizalmasabb informaciókat is bezsebelheti róla.


Én azt javaslom, hogy ehhez a névhez használj valami toldalékot, pl. Anna -> Life of Anna, - vagy tényleg bármi azzal kapcsolatban, amivel foglalkozik a profilod.

Illetve ha teljesen inaktív ez a felhasználó, 99%, hogy rövidesen úgyis törlik, és akkor szabad lesz a név.

2019. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy. Szokjad, hogy foglalt az a név.
2019. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így, ahogy itt leírtad, de ha ennyire inaktív, akkor benne van a pakliban, hogy nem is fogja látni.
2019. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!