Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan kérjek meg valakit Instagramon, hogy ő megváltoztassa a nevét Instagramon? (többi információ lent)

Pontosabban: Ennek a valakinek nincsenek posztjai, se követői, és ő sem követ másokat, ráadásul profiképe sincsen, és a biójába sincsen semmi. (ezekből kikövetkeztetve nem nagyon használhatja a fiókját) Igazából számomra fontos lenne az a név. Hogyan mondjam meg neki, hogy változtassa meg azt valami másra? (ha egyáltalán látja az üzenetemet...)(Hozzáteszem: fogalmam sincs, hogy mi az anyanyelve, de majd szerintem hogyha egyszer összeszedem a bátorságomat és írok neki, akkor majd valószínüleg angolul fogok neki...)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, név, névváltoztatás, kérés

júl. 13. 17:15  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Upsz... Erre nem figyeltem. Bocsi, de a kérdésem egy kicsit zavaros lett. 😓 A kerdésem így szólna:

"Hogyan kérjek meg valakit, hogy változtassa meg a nevét az Instagramon?"

# 1/7Időpont júl. 13. 17:19 Privát üzenet
Csak az az egy felhasználónév van a világon?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 13. 17:21 Privát üzenet
Miért nem a saját neved használod instán? A probléma meg lenne oldva. Te mit szólnál ha valaki írna neked hogy változtasd meg a neved csak mert neki az tetszik? Én kiröhögném. Amúgy neked is lehet ugyan az a neved tegyél utána egy számot vagy valami.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 13. 17:22 Privát üzenet
Valami nagyon apró vàltoztatàssal neked is lehet ugyanaz a neved. Én am nem foglalkoznék veled😂

# 4/7Időpont júl. 13. 17:53 Privát üzenet

#3: Nem mindenki szereti használni a saját nevét Instán, főleg azok nem, akiknek komolyabb céljuk van vele, és nem akarnak teret adni a hülye ismerőseik zaklatásának.

Nem mellesleg ma már a teljes, hivatalos név elég sokat elárul az emberről. Bárki foghatja magát, beütheti Kovács Mariska nevét a Facebookra, és egy kattintással már a legbizalmasabb informaciókat is bezsebelheti róla.

Én azt javaslom, hogy ehhez a névhez használj valami toldalékot, pl. Anna -> Life of Anna, - vagy tényleg bármi azzal kapcsolatban, amivel foglalkozik a profilod.

Illetve ha teljesen inaktív ez a felhasználó, 99%, hogy rövidesen úgyis törlik, és akkor szabad lesz a név.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 13. 18:13 Privát üzenet
Sehogy. Szokjad, hogy foglalt az a név.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 13. 19:08 Privát üzenet
Így, ahogy itt leírtad, de ha ennyire inaktív, akkor benne van a pakliban, hogy nem is fogja látni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont júl. 16. 16:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az információ az agyban képes fénysebességgel haladni?
Ha valakiről infókat akarnátok gyűjteni, hol kezdenétek el utánanézni?
Egy több évig tartó depresszió után szerétnék újra tájékozott, naprakész lenni, de nagyon sok az új informació. Ti hogyan tájékozódtok, maradtok naprakészek?
Körülbelül ki hány kérdést válaszolt meg eddig?
Nagyon érzékeny vagyok az ilyesmire, mit csináljak?
Elveszett lakcímkártya és személyi igazolvány igénylése árban információ változása nélkül mennyibe kerül?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!