Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti mit szólnátok ha...

Kalala1 kérdése:

Hölgyek! Ti mit szólnátok ha valaki szólna nektek hogy látszik pl. a bugyitok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pl hogy én mint ferfi ülök a buszon, es aki szembe le ül hogy latom a bugyijat a szoknyaban es szolok neki hogy látszik. Vagy ha vásároltok és lehajolnak elottetek es latszik a bugyi...vagy ha fentrol vagy barhonnan be latsz a melltartóba. Szólók hogy latszik, mit csinalnatok? (Szerintem jofej vagyok hogy kulturáltan szólok vagy nem? Kort is légyszi

2019. júl. 14. 03:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

En kinosan ereznem magam de azert halas lennek.

nyilvan ugy szolj az illetonek, hogy csak o hallja es senki mas:)

en is szoktam szolni, de eddig csak baratoknak(fikas orr)

2019. júl. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem szólnék, de nem is bámulnám feltünően. Lehet zavaromban másfelé néznék. Bíznék abban, hogy magától is észreveszi, hogy valami nem stimmel az öltözékével, meg abban is, hogy nem direkt csinálta, hogy kilátszódjon.
2019. júl. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Természetes csak ugy szólok hogy o hallja
2019. júl. 14. 05:51
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy szó nélkül hagynám, igazából meg se fordulna a fejemben az, hogy attól jó fej lennék, hogy szólok.


-Egyrészt mi van, ha direkt öltözködik úgy, hogy bizonyos szitukban "véletlenül" kilátszódjon? Kellemetlen helyzetbe is hozod, hülyének is néz, hogy hol élsz, mit gondolsz, hogy őt ez zavarja, plusz mi közöd van hozzá.

-Ha nem direkt van, akkor is zavarba hozod, plusz mi közöd van hozzá, továbbá sem biztos, hogy még ha véletlen is, zavarná őt, tehát ha tudna róla akkor is leszarná, így viszont "álszenteskednie" kell, és takargatni magát.

-Ezen kívül ha túlspilázod ezt a dolgot - csupán azzal, hogy szólsz- tehát a többi emberhez képest túlzott jelentőséget tulajdonítasz neki , kijöhetsz a dologból úgy is, hogy az egyetlen vagy a jelenlévők között, aki ezt bámulja, vagy zavarja ez.

Szóval egyből lehetsz tőle akár perverz, akár prűd.

A mai világban akárkire ráfoghatnak akármit, ha egy darab textilbe túlzott szexualitást magyarázol (hiszen pont ezért szólsz, mert emiatt lehet esetleg kellemetlen)

abban a másodpercben belőled válhat zaklató.


A "hölgyek" megnevezés mindenképpen felnőtt nőre vonatkozik, egy felnőtt ember meg tanuljon meg öltözködni. És akármilyen naivnak is tűnik egy nő, 99,99%-ban biztos lehetsz benne, hogy tökéletesen tisztában van vele, hogy éppen mikor milyen helyzetben mije látszik ki!!!


Szóval én egészen biztos, hogy elfordítanám a fejem, továbbra is a magam dolgával foglalkoznék, és véletlenül se akarnék semmilyen módon belekeveredni semmilyen formában egy ilyen szituációba!


És elnézést kérek azoktól a hölgyektől, akik esetleg tényleg akaratlanul keverednek ilyen helyzetbe, és elvárnák, hogy valaki diszkréten felhívja erre a figyelmüket, sajnos ez mondjuk 15 évvel ezelőtt még lehet, hogy működött, de ezt maguknak köszönhetik a nők, hogy a legtöbb férfi teljes közömbösséget erőltet magára egy ilyen helyzetben.

2019. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

...most látom a kereső szavak közt a csipkét, meg a tangát.

(Ami ugye már egy 15 éves kislánynak is evidens, hogy egy csípőre tolt nadgágból vagy szoknyából menthetetlenül ki fog látszani, többé kevsébé, ahogy éppen akarja. Az egyik legrégibb, hagy nem mondjam legócskább kis trükköcske, ha valaki egy pis extra feltűnést akar)

Na most tényleg felmerül a kérdés, hogy te mit gondoltál, hogy szerinted van olyan nő, aki ezt nem direkt csinálja?

Ebbe gondolj bele, hogy az illető hölgynek mi ezzel a célja, egyből átértékeled a kérdésedet, meg a jófejségedet. :)

2019. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi közöd hozzà. Én biztos nem szólnék.
2019. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha miniszoknyát veszek fel, tisztában vagyok vele hogy csak leguggolni szabad valamirért, lehajolni nem, mert ki fog látszani a hatsóm. Ahogy azt is tudom, hogy felülről belátni a dekoltázsomba, hiszen én is onnan nézem. Szóval ezeket felesleges megjegyezni.

Azért viszont hálás vagyok, ha valaki figyelmeztet, hogy például beakadt a szoknyám a táskámba, és emiatt villantok bugyit, vagy kilóg a ruhám címkéje, vagy maszatos az arcom vagy ilyesmi. Én is szólok ilyenek miatt másoknak, és meg szokták köszönni.

2019. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szoktam zavarba jönni olyankor sem. 36N
2019. júl. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

16:06

Igen ilyenekre gondoltam hogy veletlen villantásért ha szolok.

2019. aug. 1. 11:26
 10/14 anonim válasza:
100%
Vigyázni szoktam de van olyan fehér nyári ruhám amin átlátszódik a bugyim teljesen.Szólni nem szoktak de bámulni benne igen.
2019. aug. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!