Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre több...

Miért van az, hogy egyre több a férfiatlan férfi?

Figyelt kérdés
Mint férfi kérdezem, miért van az, hogy egyre több nyeszlett girnyó férfi van, aki 15 kilót nem bír megemelni, és személyiségét tekintve is egy puhány. Nem küzd, hanem siránkozik, hisztizik. Nem vállalja a harcot hanem megalkuszik. Nem törekszik a jobbra, nem meri kimondani, ha rossznak tart valakit, helyette inkább toleránsnak, érzékenynek és liberálisnak mondja magát. De ezek igazából csak a gyávasága palástjai. Az egyetlen hely ahol nagy az arca az ott van, hol nincsen arca, azaz az interneten. Nem mer felelősséget vállalni. Nem hűséges, nem ismeri a becsületet... nem szereti a hazáját. Támogatja még az olyan agybeteg ideológiákat is, amik a férfiakat ócsárolják, mint a gender vagy a politikai korrektséget. Mi történik ezekkel a férfiakkal, hogy lehetett ide süllyedni?

2019. júl. 16. 07:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
50%
Ha van férfiatlan férfi akkor van nőietlen férfi is?
2019. júl. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem a kérdésedet, amit ideírtál, annak alapján te sem vagy férfias a saját definíciód szerint.

Másrészt meg nem az a férfias, aki 120 kiló, fel tud egy autót emelni kézzel és agresszív - az ilyen nem férfi, hanem egy veszélyes állat.

2019. júl. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%
Van, aki az eszével "harcol", és ezt az erős nem érti.
2019. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
2019. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
44%
Nem értem a problémádat. Most az a bajod, hogy nincs elég tapló barom?
2019. júl. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
15%
Hormonok, genetika, régen is voltak ilyenek, csak nem voltak annyira középpontban a politikában, de a valóságban még most sincsenek, úgyhogy megnyugodhatsz te übermacso, örülj hogy ilyen vagy. Beteg ideologiakat meg azért támogatnak, mert ők maguk is azok és maguk felé húz a kezük. Én is girnyo vagyok fizikailag, de egyébként sok szempontból szocialdarwinista, fasiszta, amolyan tipikus ”ferfi” ha úgy van, szóval nem kell általánosítani, annyi hogy soha nem volt étvágyam valamiért, sportolni meg csak fociztam.
2019. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Szóval aki siránkozik az az eszével harcol, aki pedig nem, az macsó. Igazán intelligens válaszok. Nem is vártam többet. :D
2019. júl. 16. 07:59
 8/38 A kérdező kommentje:
És igen, sok helyzetben több agresszióra lenne szükség. Ami alatt nem azt értem hogy verjük pépesre a másikat. Hanem, hogy ellentmondást nem tűrve álljunk ki magunkért, ne keressük folyton a kompromisszumot, ne legyünk empatikusak és toleránsak a $zar emberekkel szemben. Ne kényeskedjen egy férfi! Álljon ki magáért. Egy igazi férfi szellemileg és fizikailag is férfi.
2019. júl. 16. 08:08
 9/38 anonim ***** válasza:
74%

#8

Ha te nem siránkozol, akkor ez a kérdés micsoda?

2019. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy en ezt a kerdest egyedulikent irtam ki ezen az oldalon es eloszor, az emlitett betahimek viszont reggetol estig sirankoznak itt es mashol is, igy a kerdesem sokkal inkabb problemafelvetés. A reakciod amivel probalod ezt sirankozassa degradalni pedig a sertettseged bizonyiteka es csak az erdemi valasz meguszasara szolgal.
2019. júl. 16. 08:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!