Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek? Hasonlo tapasztal...

Szerintetek? Hasonlo tapasztalat? Tanacsok?

Figyelt kérdés
19 eves lany vagyok. Kiskorom ota bantottak suliba. Vegre lett kicsit tobb onbizalmam kulsoleg. Megis azt erzem felek emberekkel kapcsolatokat kialakitani. Nemvolt meg baratom. Nemkerek privatokat! Ezt azert irom le mert azt erzem a kornyezetmben hogy nekem nemlehet baratom mert nemvagyok eleg jo. Hogy fogadna el igy barki is amikor szamtalan ertekesebb lany van? Es tudom felnott lettem/papiron/es csodalom a felnotteket, hogy ok barkivel kepesek talalkozni. Onmagukert elnek. Onmaguknak alakitanak ki kapcsolatokat. Hogyan tudnam megszokni es valtoztatni hogy merjek igy elni? Az elnyomo kornyezetem is az oka es a multbeli dolgok is bennem vannak. Megfelelesi kenyszerem van. Azonban tenyleg szeretnem elhinni hogy erek annyit mint mas. Es ense akarok foglalkozni senki velemenyevel hanem elni es ismerkedni. Most is van egy tavolabb elo fiu aki talalkozna de felek es nemhiszem el pont miattam utazna. Mit tehetnek? Tanacs? Esetleg tapasztalat? Hogy kuzdottetek meg ezzel? Igazabol a felnottsegem is nehez elfogadni hogy tenyleg ugymond szabad vagyok. Bocsanat ha kuszan irtam igyekeztem. :)

2019. júl. 16. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is engedd el a múltat, ne arra alapozd a jövőt. Másodszor fogadd el magad, hidd el, hogy értékes vagy, akkor is ha mások nem ezt mutatják. Aki pedig igazán szeretne, az fog veled találkozni. Nekem egy barátság szövődött valakivel, aki két országhatáron túl lakik. El fogok menni hozzá, csak nehéz összeegyeztetni, hogy mindketten ráérjünk.
2019. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Hogy fogadna el igy barki is amikor szamtalan ertekesebb lany van?"


A férfiak nem ez alapján döntenek. Ha látják, hogy nyitott vagy és készen állsz egy kapcsolatra, akkor a legtöbb férfi összejönne veled. A titok hogy nem kell visszautasítónak lenni (más szóval legyél nyitott). Ha valaki közeledik feléd, akkor fogadd barátságosan. Nem kell vele rögtön összejönni, nem erről van szó. Hanem csak fogadd el a barátságát. És ha 200 barátod közül az egyik közeledik feléd, akkor ne utasíts vissza. Tegyél egy próbát. 1-2 hét alatt kicsit jobban megismeritek egymást, és ha úgy döntesz, akkor összejössz vele.


"es nemhiszem el pont miattam utazna"


Na és? Akkor max nem utazik. De ettől még megírhatod neki, hogy összejönnél vele ha mindig elutazna hozzád.

2019. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!