Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha totál kudarc az életem, de...

Ha totál kudarc az életem, de mégis szorgalmasnak tartom magam, akkor mit tegyek még, mennyit tegyek még? Mikor mondható, hogy nem a "langyos vízben" ülök?

Figyelt kérdés

Az életem minden területén egy totális csődtömeg vagyok és mostanában bizony többször eszembe jut az öngyilkosság is, még nem durván, de azért át-átvillan az agyamon. Többször mentem sírva haza az elmúlt időszakban. Ma bent a melóban sírdogáltam, ahol biztosan nem láthatja senki (remélem a szemem se pirosodott ki, de akkor így jártam, legalább van min pletykálniuk).


Mindig azt a választ kapom, hogy csak siránkozom, miért nem állok fel a székből, miért nem teszek magamért.


Ilyenkor arra gondolnak, hogy még ennél is többet?

Vagy máshogy?


Ennél időben többet már nem tanulhatok, nem sportolhatok, nem tehetek, mert arra 1 vagy 2 hónapon belül megyek rá.

Mást, máshogy? Én próbálok idomulni is, változtatni, ha kell, magamon is és azon is, amit csinálok.


Mégis mit kellene még másképpen?


Szerintem nekem "meg van írva", hogy csőd leszek (ezzel nem vagyok egyedül).


2019. júl. 17. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a gondod magaddal?
2019. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Inkább az életemmel, hogy nem halad.
2019. júl. 17. 18:07
 3/16 anonim ***** válasza:

Mégis mit kellene még másképpen?


Mondjuk fogalmazni?Nem gúnyolódni akarok,de amit leírtál,abból semmi nem derül ki.Mit csináltál eddig?Mit szeretnél elérni?Mit jelent az,hogy nem halad az életed?

2019. júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

6 órában dolgozni és mégis megélni belőle, nem gyűlölni a munkámat, úgy érezni, hogy használhatom a képességeimet és fejleszthetem őket.

Végre legyen igazi szabadidőm, változatosan sportolhassak, foglalkozhassak a hobbijaimmal.

Gyógyuljak lelkileg, egyfelől legyek jobban másfelől legyen időm és így ismerkedhessek.

2019. júl. 17. 19:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Jó,most már tudjuk mit szeretnél.Mit tettél érte eddig?Hol akadtál el?
2019. júl. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tanulás, sport, próbálom a dolgaimat összeegyeztezni, arany középutakat keresni, de a kötelességeim kapcsán kicsit megerőltetni magam.


Általában amikor belekezdek valamibe, pl tanulás, nem tudom megítélni, hogy tetszeni fog-e, képes leszek-e rá, piacképes-e/melyik ága piacképes.

Mire utólag leesik, már késő.


Most is egy ilyen helyzetben vagyok.

2019. júl. 17. 19:52
 7/16 anonim ***** válasza:
Oké,de van interneted.Ha nem bízol a saját értékítéletedben,miért nem próbálsz utánajárni a dolgoknak?Kérdezz,érdeklődj,mérlegelj.Miért kell "en bomb" dönteni?
2019. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd, hogy nem olvasgattam sokszor a neten
2019. júl. 17. 20:11
 9/16 anonim ***** válasza:
Elhiszem,de ha rossz döntéseket hozol,annak oka van.Azt írtad,nem tudod eldönteni,fog-e tetszeni,képes vagy-e rá.Talán fejleszteni kellene az önismeretedet.
2019. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mostmár tudom, mit akarok elérni, csak azt nem, hogyan és egyáltalán sikerülhet-e.
2019. júl. 17. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!