Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek ki öregebbnek a...

Miért néznek ki öregebbnek a mostani huszonévesek?

Figyelt kérdés

Én sokszor magázom őket és jó napottal köszönök nekik. Volt egy 22 éves csávó akiről mindig azt hittem hogy elmúlt 30 és nagyon meglepődtem amikor kiderült hogy hány éves. Meg úgy általában én úgy figyeltem meg hogy a huszonévesek többsége öregebbnek néz ki. De miért van ez? Én nem is merem őket tegezni.

Bár én túl fiatal vagyok hozzájuk képest.

17/F



#idősebb #öregség #huszonéves férfiak/nők
2019. júl. 17. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, de engem is mindig idősebbnek néznek pár évvel. 15-16 évesen is már 20 évesnek gondoltak. Akkor ezek alapján már közelebb vagyok a 30-hoz. Mondjuk lelkileg néha tényleg így érzem magam... :D


N/21

2019. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Könyörgöm, ne használd a csávó szót. Közönséges.

Amúgy ti tinik egyáltalán nem tudjátok megsaccolni mások korát, se gyerekét, se felnőttét. se idősét. Ehhez is kell némi rutin, mint a vezetéshez. Harmincasként már 2-3 év eltéréssel pontosan fogod tudni, hogy ki mennyi idős.

2019. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy ember a hosszú élet titkát kutatja. Megkérdez egy járókelőt, aki nagyon örögnek néz ki. - Ön szerint mi a hosszú élet titka? - Reggel kefír, este kefír. És ön hány éves? - 101. Megkérdez még egy járókelőt, aki még az előzőnél is idősebbnek néz ki. Ön szerint mi a hosszú élet titka? - Reggel kefír, este kefír. - És ön hány éves? - 103 Megkérdez még egy járókelőt, aki még náluk is idősebbnek néz ki - Ön szerint mi a hosszú élet titka? Reggel vodka, este vodka, délben konyak. És ön hány éves? - 29.
2019. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Mihez képest öregebbnek?


Minden ember egyénileg örgeszik, kell hozzá a genetika, a környezet, a stressz-szint, az étkezés, a lelkialkat stb. Ismerek olyan hatvanas embert, aki 40-nek sem néz ki, pedig soha életében nem járt pasztikai műtét környékén sem.

Én ismerek olyan 17 évest, aki 25-nek néz ki, sőt olyan 19 évest is, aki az esküvőjén 40-nek látszott.


Egyszerű a helyzet: alapból használd az önző (magázó) formulát minden idegen emberrel szembem, mert az szép, udvarias, távolságtartó. Ha valaki külön megkér, hogy tegezd, te döntsd el, hogy tegezed-e vagy magázod. Én 17 évesen soha nem tegeztem volna egy 40-est vagy egy idősebbet. Még 30-ast sem. De ez emberfüggő.


És azért néznek ki a korukhoz képest öregebbnek, mert ma Magyarországon nagyon-nagyon erős a pszichés teher és sok, szinte elviselhetetlenül sok a stressz. Az bizony öregít és éget belül, nagyon is, akárcsak a hosszútávú szenvedés és a mély depresszió.

2019. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom az életforma ahogy él, kialvatlanság is hozzá járul eléggé és persze a sok ivás is ezt teszi.
2019. júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Buli,pia,drog,műanyag kaja,gyógyszerek.
2019. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
93%
20 éves kortól megindul az öregedés.
2019. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Én vagyok olyan csoro h 22 évesen néznek 16-nak....

Hiába a 75/C-D kosaras mellméret amig 160xentit sem éred el és nem sminkelsz :D

Mondjuk én nem bulizok meg nem cserélgetem a fszt nobstop lehet ezért nézek ki fiatalabbnak

2019. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már nagyon korán elkezdtem kopaszodni, ezért 8-10 évvel idősebbnek néz mindenki. Lehet másoknál is ez van. (25 vagyok).
2019. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a legtöbben szinte már genetikailag így öregednek, de közben meg van egy-két kivétel aki a kora ellenére meg nagyon fiatalnak néz ki. Tapasztalat, 19/L vagyok és vagy 15-nek éznek az emberek. Fura hogy már gyakorlatilag ez a két véglet van és közte alig.
2019. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!