Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Melyik instagram profil tetszik nektek jobban a kettő közül?

Amikor rámentek valaki insta profiljára akkor az tetszik nektek jobban (vagy az az ember szimpatikusabb), amelyiknek vidám, mosolygós képei vannak, vagy az amelyiken kitakarják az arcukat, vagy direkt úgy állnak be hogy ne látszódjon az arcuk, és ilyen komoly, borongós képeket tesznek fel. Pl fekete fehér.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, profil

júl. 17. 21:20  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Létszi a nemeteket is írjátok hozzá!

# 1/7Időpont júl. 17. 21:21 Privát üzenet

Nem szoktam instagramot nézni, nem is vagyok fent.

De válaszolok a kérdésedre, hogy nekem jobban tetszik az utóbbi, befelé fordulóbb, gondolkodtató képek.

Sokkal egyedibb és változatosabb tud lenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 17. 21:32 Privát üzenet
lemarad, nőből vagyok

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 17. 21:32 Privát üzenet

Csak azokat követem, akiket ismerek, nekik mindegy milyen képeik vannak. Inkább a mosolygósakat mondjuk.

Németek.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont júl. 17. 21:36 Privát üzenet
Nekem a komoly képek jobban tetszenek, amiben van egy kis művészi vonal is.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 17. 22:21 Privát üzenet
Nekem a komoly fotósok és művészek profiljai tetszenek csak.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 18. 10:56 Privát üzenet
Néha szoktam böngészni az Instán a "felfedezés oldalt", hogy hívják azt, és ott sokszor megakad a szemem azokon a képeken, amiken smink nélkül, egyszerű ruhában, hajjal, de vidám, mosolygós emberek szerepelnek. Én már egyenesen falnak tudok menni az agyonsminkelt, emiatt teljesen egyformán kinéző "instagram-modellektől"...

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont aug. 14. 22:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ijesztő lenne, ha ráraknám egy idegen lány képét telefonomra, aki nagyon tetszik?
Szerintetek is csak szórakozik?
Tegnap az Instagram-on azt a képet vettem észre profil képnek amit tetszik-ltem (like) neki meg kommentaltam. Am. Legutobb amikor találkoztunk úgy volt, hogy elhivott magával...
Ha pl tetszik egy lány profil kepe a facebookon akkor mit érdemes hozzá szolni?
Szerintetek szemétség lenne ha facebookon csinálnák egy kamu profilt és úgy írnák rá arra a srácra, aki tetszik? És megsértődne érte, ha kiderülne majd hogy ki vagyok és hogy ez...
Hányan szokták lájkolni a profilképeteket facebookon?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!