Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem olyan vagyok, mint...

Miért nem olyan vagyok, mint a többi ember?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és tojok az életre, sosem gondolkodtam a család alapításon, mert még a csajok se érdekelnek, csak szexuálisan, nem voltak még barátaim se. Munka után mindig itthon vagyok.

2019. júl. 19. 15:57
1 2
 11/13 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
100%
Nyugi,nem vagy gáz.Egy kicsit sem.Minden ember más.Minden életkörülmény más.Van,akinek hamar összejött minden,van,akinek később fog.Az se gáz,hogy még nem költöztél külön a szüleidtől.Miért lenne?Nem biztos,hogy jobb lenne önállóan,de egy albérletben kuporogva életet imitálni, éhezve,mert a hónap végén már alig futtja kenyérre is.Az se megoldás,ha vadidegeneknek költözöl össze.A külön költözés lényege,hogy egyedül élhess,vagy legalábbis olyanokkal,akiket te beengedett az otthonodba.A te legnagyobb bajod én szerintem,hogy nagyon motiválatlan vagy.Mert az egy dolog,hogy ennyi idősen még nem akarsz családot, barátnőt.Nem mindenkinek a család a legvégső álma.De ahogy kiveszem a szövegedből,nem igazán van motivációs az életben.Keresd meg! Próbáld meg legalábbis.Rohadtul nehéz,de ha meg sem próbálod,akkor hidd el nekem,rossz lesz.Ne várd meg, amíg megöl az unalom,mert az unalomból jön majd valami rosszabb.Ne várd azt meg szerintem.Sportolj.Vagy találj magadnak valami jó hobbit.
2019. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fúúú de vicces ez a kérdezö:D
2019. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyszer a pszihologusom azt mondta egy hasonló kérdésemre. Nyugi nagyon sok olyan ember van mint te. Egyáltalán nem vagy különleges, csak te hiszed azt... 😆
2019. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!