Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked hány ruhadarabod van...

Neked hány ruhadarabod van ezekből?

Figyelt kérdés

Szóval akinek van egy kis ideje megoszthatja velem, hogy hétköznapi ruhákból hány db van neki körülbelül. Amiket mindennapokban emberek közé fel tud venni. Pl nadrág, póló, pulcsik stb iskolába, dolgozni, szórakozni

Nekem nacim 4-5

Pulcsi 3

Póló 5 rövidujjú, 3 hosszú

Felső kb 3

Ruhám pedig összesen 2-3 lehet..

Ez szerintetek nagyon gáz? A többi ruhadarab inkább itthoni vagy a boltba leugrós fajta. Nektek hogy alakulnak ezek a számok?

19/l



2019. júl. 19. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nagyon sok van, de fölöslegesen. Úgyis mindig azt a pár kedvencemet hordom.
2019. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy, mint az első. Rengeteg holmim van, de csak keveset hordok belőlük a mindennapokban. Nadrágból pl. kettőt (max. hármat) váltogatok télen, és hozzá azért igyekszem minden hétköznap más felsőt. (De van, hogy amit szeretek, azt inkább kimosom és felveszem még egyszer hét közben is.)
2019. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Hozzávetőlegesen:


Nadrágok (rövid, félhosszú, hosszú): ~10 db


Pulcsik/kardigánok: ~15 db


Pólók (rövidujjú, hosszúujjú, ujjatlan): ~30 db


Ruha: 1 db (ezt az egyet tudom biztosan szám szerint :D)


Szoknyám egy sincs. :D


Egyébként szerintem nem a ruhák száma a fontos, hanem hogy mennyire variálhatóak egymással. Ha kevesebb ruhád van, de minden passzol mindenhez, akkor rengeteg szerelést össze tudsz dobni azzal, hogy cserélgeted az egyes elemeket. Többet ér, mint ha van nagyon sok ruhád, de azokat nem tudod kombinálni egymással.

2019. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most elég szánalmasnak érzem magam :(
2019. júl. 19. 16:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kabáton kívül (abból kb.5) átlagban 20 biztosan van mindenből. Felsőből még több. Itt nagyon olcsók a jó minőségű ruhák, amiket meg nem veszek fel, továbbpasszolom. 32/N
2019. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

A jelölések az elmenős/otthoni sorrendben értendők


Hosszúnadrág: 2/3 (tavasszal 3-at kinyírtam, ősszel jönnek a helyükre)

Rövidnadrág: 4/5


Pulcsi: 2 (igazándiból ezek hosszúujjú pólók, nem szeretem a pulcsit, sem a hosszúujjúakat)


Póló: ~13/~17


26f

Sajna csóró vagyok (mert elvisz mindent az albérlet), meg még keresem a stílusomat, így sok elmenős ruhám otthoniként végzi hamarosan. Szóval ja, ez a minimum, amivel el lehet lenni. Ingem is csak egy van, és hamarosan irodában leszek...

Szóval ja... 60 ezret legalább kell költenem

2019. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem kb. annyi szokott lenni mindenből, mint neked. Talán 1-2 darabokkal több. Ne érezd szánalmasnak magad, sok oka lehet, hogy nincs ezer ruhád. Nekem ha sok pénzem lenne, akkor is csak kis részét költeném ilyesmire, a nagyjából inkább utaznék.

Én nem is értem pl., amikor facebookra 1-1 lány hetente teszi fel, hogy megint vett 4-5 új ruhát... Az ilyen emberek naponta 3x átöltöznek? Vagy hova vesznek fel ennyit? Aki tudja, mondja meg! :)

2019. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát, így 30 felett, ha nem egy nagy divatőrült az ember lánya, akkor mindenből sok. Divatőrült alatt azokat értem, akik már a tavasszal vásároltat nem veszik fel ősszel, mert azóta változott a trend...


Egyébként én is úgy vagyok, ahogy itt többen is írták, sokkal több az olyan ruhám, amit nem hordok, csak ide-oda tologatom a szekrényekben. Pl. felsőkből (én ide sorolok mindent a sima pólótól a kiöltözősig) rengeteg, számon tartani sem tudom, és ha jobban áttúrom a cuccaimat, gyakran meglepődöm, hogy "Nahát, ezt meg mikor vettem?". Sok van, mégis mindig ugyanazt a kb. 10-15 darabot hordom. Nadrágokkal ugyanez a helyzet. Van vagy 15-20 abból is, de kb 5-öt hordok belőle. Pulcsiból nincs olyan sok, kb. 8 db, de azokat mindet hordom. Van még 3 farmerdzseki, 1 műbőr dzseki, 1 valódi bőrdzseki, 4 blézer és 4 télikabát. Ezek szintén mind használatban vannak.

Egész ruhám is lapul valahol a szekrényben, kb. 3-4, de nem is tudom miért vettem, sosem szerettem a szoknyákat.

Mostanában csinálom azt, hogy selejtezgetek, és anyámra, meg húgomra sózok rá ezt-azt, mert ha már megvettem, de nem hordom, legalább ne ott álljon.


Ja, azt azért hozzátenném, hogy pl. felsőkből nem azért van megszámlálhatatlanul sok, mert milliókat költöttem rá. Szinte minden cuccom (fehérneműt, cipőt, és kabátokat leszámítva) olyan turiból van, ahol nem használt ruhák, hanem angol, olasz vadiúj címkés outlet cuccokat árulnak.

2019. júl. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú nadrág: 8 darab

Térd nadrág: 1 darab

Short: 6 darab

Rövid ujjú póló: kb 40 darab

Hosszú ujjú póló: kb 20 darab

Ruha: 2 darab

Szoknya: 1 darab

Vékony pulcsi: 6 darab

Kapucnis pulcsi: 7 darab

Ing: 5 darab


A felsők nagy része ajándék rokonoktól, barátoktól, néhányat én vettem. Hiába vagyok magas, van olyan nadrágom, amit már 7 éve hordok, mert deréktájt nem nőttem.


Nem gáz, hogy ennyire ruhád van. Mégis miért lenne az? Rosszul se érezd magad, mert ettől még lehetsz egy nagyon jó személy. Azt már csak hozzávetőelgesen teszem hozzá, hogy inkább legyen kevesebb ruhád, de azokból jól tudj öltözködni, mint sok, de minden megjelenésed röhejes lenne.


18/L

2019. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok van, de ahogy a többiek is mondták, csak foglalják a helyet és nem hordom őket. Kb. annyit variálok, mint te. De én sokkal idősebb vagyok, volt időm rá hogy sok cuccom legyen.

Amikor annyi idős voltam, sokkal kevesebb cuccom volt.

Egy profi tanácsolta, hogy ne új és új póló meg naci legyen megvéve, hanem inkább variálhatóak legyenek a dolgaid és vegyél, csinálj hozzá kiegészítőket. Tök másképpen néz ki a póló ha egy nagy medálos láncot veszel fel hozzá vagy éppen egy hosszú, vékony láncot.

19 évesen felesleges hogy több cuccod legyen, mert hamar változik a divat is meg ami neked tetszik is - és akkor az egészet dobhatod el.

2019. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!