Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted lehetséges, hogy...

Szerinted lehetséges, hogy egy magyar ember sikert érjen el nemzetközi szinten a szociális médiában?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy szerinted lehetséges, hogy egy magyar ember sikert érjen el mondjuk a youtube-on, úgy hogy angol nyelven beszél és készíti a videóit?


Azért érdekelne a téma, mert példának okáért itt vagyok Én, lenne ötletem és csinálnám szívesen, viszont úgy érzem, ha angolul osztanám meg a tartalmamat, sokkal nagyobb sikert érhetnék el, azonban hiába tudok jól angolul, akkor se olyan mint egy anyanyelvűnek, azt a szintet nem is tudom el lehet-e érni, legalábbis a beszéd részét.


Minden esetre ez a youtubeozás egyelőre csak álmodozás marad, csak valóban tetszik maga a gondolat, hogy értéket oszthatnék meg az emberekkel és ez őket is érdekelné, az pedig hogy szinte az egész világon megértik amit mondasz, még izgalmasabbá teszi.


Ismertek akár magyar, akár nem magyar származású embert akinek nem anyanyelve az angol, mégis befutott youtubeos?


Válaszaitokat előre is köszönöm, szép napot!



#YouTube #érték #média #influencer #gonnabefkinsuccessful
2019. júl. 20. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
mariana's study corner (spanyol lány)
2019. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de ha nem tudsz beszélni, nagyon gáz lesz. El lehet érni az anyanyelvi szintet.


Szerintem nincs olyan "érték", amit youtube-on kell osztogatni és még nem osztották meg.

2019. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 20. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:

egy rakás indiai, orosz, ukrán, kínai, stb. tolja angolul többé-kevésbé érthetően. ez ne tartson vissza. ha érdekes a tartalom és jó a videó, akkor a nyelvi nehézségek leküzdhetők.

angliában és amerikában is rengeteg olyan él, aki nem beszél anyanyelvi szinten. a skótokról és ausztrálokról ne is beszéljünk. anyanyelvük, mégse könnyű megérteni. ha akarják, akkor megértik. itt jön a lényeg: csinálj olyan videót, amit meg is akarnak érteni!


ha tényleg érdekel, akkor az elég jó motiváció lehet, hogy javíts a nyelvtudásodon, van egy csomó féle lehetőség a nyelvtanulásra, gyakorlásra - akár ingyenes is: menj el egy turisták által gyakran látogatott helyre és beszélgess velük sokat! adott esetben ez akár egy külön vlog témának is jó lehet.


a nyelvi korlátok sokakat visszatartanak, a legtöbb magyar, aki nemzetközi szinten befutott, inkább nem szöveges videókat szokott csinálni. de ettől még a lehetőség adott.

próbáld meg! mit veszíthetsz? legfeljebb nem jön be és kevesen fogják megnézni a videóidat. ha el sem kezded, akkor senki nem látja. ennél kevesebb akkor se lehet, ha senkit sem érdekel.

ha rendszeresen csinálsz angol nyelvű videókat, az nyelvgyakorlásnak is elég jó. viszont nem is muszáj eleinte kitenned a videókat, csak csináld meg, gyakorolj, kísérletezz, ismerkedj a műfajjal. sok vlogger elmondt, hogy az első

10-100 videója mindenkinek gáz. bele kell jönni sok mindenbe. csináld a fióknak, aztán mikor már úgy érzed, hogy készen állsz, akkor majd kiteszed őket - vagy már csak később a már jobba n sikerülteket. vagy ha rájössz, hogy mégse neked való, akkor már biztos tapasztalatok fényében tehetsz le róla és nem úgy, hogy meg se próbáltad, hogy mit tudnál alkotni.


a videók jellegétől függően amúgy érdemes lehet akár két nyelven is megcsinálnod. főleg, ha egyben fel lehet venni mindkét változatot és pláne akkor, ha sok olyan része van a videónak, ami nyelv független és kevesebb a szövegelés/felirat, amit csak pár mozdulat kicserélni. illetve az is sokat segít, ha sikerül úgy beszélned, hogy előadnod, hogy ne kelljen sokat vágni rajta, egyben lehessen használni a szöveget. van, aki házi barkács súgógépet használ, ez is lehet jó megoldás, bár nem annyira természetes.

2019. aug. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ZONEofTECH román és már alkalmazottai is vannak.
2019. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!