Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a feminizmus...

Mi a véleményetek a feminizmusról?

Figyelt kérdés
Alapjáraton én is azt mondom, hogy egy nő ne legyen kevesebbnek titulálva, mint egy férfi de amikor ez már átfordul azt nagyon nem bírom amikor már azzal jönnek, hogy egy nő többet ér egy férfinál csak mert ő nő. Barátnőm anyja ezt már odáig fejlesztette, hogy szexistának meg fasisztának tartja azt aki azt mondja, hogy Eminem egy jó zenész, mert ő férfi ugye

2019. júl. 20. 14:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Hol ér a mai világban nőt hátrányos megkülönböztetés? Esetlegaz acélgyárban..
2019. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Most biztos bunkó leszek meg le leszek pontozva, de én az alap felvetéssel sem értek egyet. TILOS, lenézni a nőket, ez egyértelmű, mert nélkülük nem lennénk ott ahol, DE a közeljövőben sose lesznek egy szinten a férfiakkal elfogadás terén. És azért ebben van is igazság, mert lehet itt megmagyarázni, hogy így a nők meg úgy a nők, de még mindig nem véletlen, hogy a férfiak vannak túlnyomórészt vezetői pozícióban. Nekem is volt már női és férfi főnököm is és hát, na, inkább nem fejtem ki.
2019. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Az, hogy már régóta virágoznia kellene. Én például maximálisan nem értek azzal egyet, hogy egy olyan férfiról anyakönyvezzenek egy gyereket, aki a gyermek anyjának a partnere a születésekor vagy a fogantatásakor vagy bármely más időpontban, aztán vagy neveli a gyereket vagy nem. A munkabér pedig teljesítmény alapján kellene adni, nem az alapján, hogy péniszed van-e vagy vaginád.
2019. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Vihar a biliben.
2019. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
A nemek egyenlőek.
2019. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jó dolog, egyet értek vele:

[link]

2019. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Nagyszerű dolog, örülök, hogy megvalósult. Aki érintett nemi alapú hátrányos megkülönböztetésben, forduljon az eus bírósághoz az ügyével, aki meg harcolni akar az ideológia mellett, tegye ezt muszlim országokban, mert ott van még mit csinálni.
2019. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Az első illetve második hullámú feminizmust nem vetem meg, sőt egyetértek az egyenjogúságal. De a harmadik hullámot mélységesen elítélem. Továbbá nem tudok azzal egyetérteni, hogy férfit és nőt minden esetben teljesen egyformán kezeljenek. Van amiben általában a férfiak egyszerűen jobbak, és van amiben a nők ügyesebbek. Ez nem azt jelenti, hogy bármelyik nem értékesebb, csupán a férfiak és nők különbözőek némileg. A férfi fizikumából és pszichéjéből adódóan alkalmasabb a család védelmezésére és etetésére, míg a nő a gyereknevelésre, a háztartás rendbentartására...
2019. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

"A férfi fizikumából és pszichéjéből adódóan alkalmasabb a család védelmezésére és etetésére, míg a nő a gyereknevelésre, a háztartás rendbentartására..."


XDDDD

Sokkal több okos nő van, mint férfi. Bocs, hogy ezt tőlem kellett megtudnod.


Jó dolognak tartom és támogatom a feminizmust.

2019. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9


És ezt a baromságot alá is tudod támasztani vagy csak puffogtatsz a levegőbe. Mert erősen kétlem, hogy ez a kijelentés valós.

2019. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!