Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok akár teljesen...

Ti is szoktatok akár teljesen idegen embereket nézni facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy lány (én is lány vagyok), akit nagyon ritkán látok élőben, de egyébként egyáltalán nem ismerem, mégis facebookon sokszor rámegyek az adatlapjára. Valamiért szimpatikus, tetszik amiket megoszt, de közben nem is ismerem, nem tudom milyen ember lehet. Ma gondolkoztam el azon, hogy már kb. 3 éve elég gyakran nézegetem őt, talán ez már nem is normális. Rajta kivül van még 1-2 ilyen ember. Az egyik az exem, de nem is őt szoktam megnézni, hanem inkább a jelenlegi barátnőjét, vagy mondjuk elég gyakran megnézem a volt osztálytársaimat is. Remélem másnál is van ilyen és nem velem van gond. :)
2019. júl. 21. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Enis.. mindenkitxd

De tenyleg sokszor, nagyon sokszor

Visz a kivancsisag

2019. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam.Sőt, én általában olyanokat is gyakran nézegetek akiket elég jól ismerek tehát már beszéltem is velük élőben, de nem vagyunk ismerősök fb-n, mert ő sem jelölt még be engem, meg én sem őt (én nem szoktam szinte senkit bejelölni)

Meg olyanokat is szoktam én is, akiket csak egyszer kétszer láttam és kiváncsi vagyok a képeire de bejelölni nem merem/nem akarom

2019. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Régebben igen,mostmár ritkán.
2019. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális a dolog. Elvégre azért van már szinte mindenhol "Követés" gomb. Ha szimpatikus, jól néz ki, vagy csak jó tartalmakat oszt meg mért ne "követhetnéd"?

Gáz akkor lenne, ha írogatnál neki, lementenéd a képeit, stb..

2019. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!