Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy 16 éves...

Normális, hogy egy 16 éves lány folyton hülye fejeket vág a képein?

Figyelt kérdés
Mintha 8 éves lenne.Kb.azon a szintén van.
2019. júl. 22. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt látja a barinőitől.
2019. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális. Több okból is csinálhatja. Az egyik az, hogy azt a képet akarja kialakítani magáról, hogy ő jó értelemben őrült, vicces, jófej, mellette mindig lehet nevetni. A másik az, hogy önértékelési problémái vannak, nem tartja magát elég szépnek. Úgy gondolja, hogy nem lehet róla jó képet készíteni, amin normálisan mosolyog, ezért grimaszolással próbálja elfedni a hibáit. Gondolván, hogy "a legszebb nő is csúnya, ha hülye fejeket vág, így senkinek sem fog feltűnni, hogy nekem nincs olyan szép arcom".
2019. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jàtsza a fejét a legtöbb làny ezt csinàlja. Tölük tanulta. Én azokat a lànyokat szivesebben nézegetem akik nem csinàlnak ilyesmit.
2019. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, ha ilyen szelfiket csinál és tölt fel magáról, de szerintem borzasztó idegesítő, ha egy össz-családi csoportképen, amit majd 10-20 év múlva is nézegetni fogunk, mikor a képen levő idősek már nem is élnek, szóval ha egy ilyen képen vágja a pofákat, az szerintem nagyon kulturálatlan viselkedésre vall.
2019. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket sajnálom, eltanulják a hülye trendeket és olyan csitrik lesznek mint a mai "lányok" 95%a... Miért nem lehet találni már valami visszahúzódó kis aranyos lányt, csak az ilyen instás senkiháziak vannak mindenhol..
2019. júl. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az egész Z generáció ilyen, el sem tudom képzelni, mi lesz az alpha generációs gyerekekkel.


Attól függ, mi a normális. Szerintem rendkívül visszataszító, de a korosztály többsége számára totál rendben van. A normális relatív.

2019. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!